josiph68
20.03.08,21:45
prosím,má niekto skúsenosti s firmou FERM?aké su ich stroje?
bcjan
20.03.08,20:50
odporucam radsej znacku Black and Decker - je to tak isto hobby naradie ale maju lepsiu moznost kupy nahradnych dielov co isto budete potrebovat.
Braňo
21.03.08,04:34
Ja mám accu šrubovák FERM. Je v poriadku, ale bity, ktoré tam boli boli skutočne šmejdové. Nebolo to z poctivého materiálu, ale z nejakého blata. Na profesionálnejšiu prácu odporúčam buď hobby radu od Bosch alebo modrú.
jaruj
21.03.08,06:51
Zavisi na co to potrebujes. Na vyvrtanie diery do tehly alebo dreva to staci. Na vrtanie do betonu by som to uz nepuzival lebo pravdepodobnost ze po jednej diere zhori je vysoka.
Ak chces mat kvalitne naradie na dlhu dobu s ktorim sa da urobit vsetko tak kup napriklad Bosch (MODRY). Je to profi naradie ale samozrejme jeho cena je niekolkonasobne vyssia ako Bosch-zelena rada. Pokial chces kvalitne nakupit tak najlepsie v zgonc vo viedni. Maju aspon o 30% nizsie ceny a 5-rocnu zaruku. Mam to overne. Vlastnim pozicovnu naradia nakupujem vacsinu u nich.
josiph68
21.03.08,12:08
díky,ja viem,profi je profi,dewalt,festol...chcel som len vedieť,či je to šmejd,alebo dá sa radiť medzi hobby,a chcel som od vás skúsenosti.
wildo
22.03.08,18:46
Mam doma Ferm karbobrusku, vrtačku, uťahovačku, pouzivam ich už štvrty rok ako hobby a som spokojny, nie je to žiadny šmejd!
josiph68
23.03.08,11:48
toto som potreboval vedieť!dekuji ti dobrá vílo!
lpopi
24.06.09,17:23
Kúp Bosch hobby -
ww.bosch-naradie.sk