zuzca27
21.03.08,18:33
Ahojte Potrebovala by som poradiť: neviem čo sa stalo ale mám problém s internetom.Ak chcem niečo stiahnuť tak mi vyskočí tabuľka kde je žltý trojuholník a výkričník no a po anglicky mi tam píše : Jour cerrent security settings do not allow this file to be downloaded .ďakujem : ))
prajvi
21.03.08,20:54
Ahoj, mohla by si napisat viac info. Aky prehliadac pouzivas, odkedy to robi, instalovala si nieco ty alebo znamy... Moze to byt viac veci, aj skodlivy kod ale podla tej hlasky mi to pripada ako problem s bezpecnostnymi nastaveniami prehliadaca pri stahovani suborov alebo zobrazovani vyskakovacich okien.

Skus predtym nez kliknes na subor ktory chces stiahnut drzat klavesu CTRL a klikni na odkaz(subor) kt. chces stiahnut potom pusti CTRL klaves, malo by to stiahnut bez hlasiek...
Ak to zabere tak skus kliknut bez CTRL. V prehliadaci pod listou s ikonami najdes dalsiu hlasku klikni na nu a tam si nastavis co potrebujes, alebo pouzivaj to ze zakazdym stlacis CTRL.
Meggi 1
21.03.08,22:07
Ahojte Potrebovala by som poradiť: neviem čo sa stalo ale mám problém s internetom.Ak chcem niečo stiahnuť tak mi vyskočí tabuľka kde je žltý trojuholník a výkričník no a po anglicky mi tam píše : Jour cerrent security settings do not allow this file to be downloaded .ďakujem : ))
zuzca27 - nie problém s internetom. Ide o nastavenia alebo prehliadača alebo firewallu. To, čo ti vypisuje, znamená:
"Vaše súčasné bezpečnostné nastavenia neumožňujú stiahnuť tento súbor."
Skús popozerať, čo máš ponastavované v internetovom prehliadači - Nástroje alebo pozri aj nastavenia firewallu.
Braňo
21.03.08,22:11