HankaS
21.03.08,20:04
Dobrý večer, neviete mi poradiť , vypísala som si DP PO na stránke daň.riaditeľstva a vôbec mi to nechce uložiť do tlačového súboru, a následne potom vytlačiť, vypisuje mi že je chyba, neviete čo s tým je. Súvahu a Výkaz ziskov a strát mi dobre vytlačilo. Diky
zuzana.š.
21.03.08,19:12
Dobrý večer, neviete mi poradiť , vypísala som si DP PO na stránke daň.riaditeľstva a vôbec mi to nechce uložiť do tlačového súboru, a následne potom vytlačiť, vypisuje mi že je chyba, neviete čo s tým je. Súvahu a Výkaz ziskov a strát mi dobre vytlačilo. Diky



Skús si podľa ich pokynov nainštalovať ten súbor adobe...
azla
21.03.08,19:14
Dobrý večer, neviete mi poradiť , vypísala som si DP PO na stránke daň.riaditeľstva a vôbec mi to nechce uložiť do tlačového súboru, a následne potom vytlačiť, vypisuje mi že je chyba, neviete čo s tým je. Súvahu a Výkaz ziskov a strát mi dobre vytlačilo. Diky
Vyplnené DP si nechám uložiť do tlač. súboru. Potom sa ma pýta: Otvoriť , Uložiť Zrušiť. Dám Otvoriť, zobrazí sa mi tlačová zostava, ktorá sa dá tlačiť.
Ak Ti hlási chybu, možno aj píše v čom je problém ..
HankaS
21.03.08,19:17
Ja keď si tlačivo vypíšem tak dám povel uložiť do tlačového súboru a nič sa nedeje, ale pri súvahe a výkaze ziskov mi to uložilo a aj vytlačilo.
HankaS
21.03.08,19:19
Hlási mi, že nesprávny vstupný XML súbor pre dané tlačivo.