damati
22.03.08,07:24
Ahojte poraďáci.
Potrebovala by som zistiť nastavenie proxy serveru pre prácu s FTP pomocou programu Internet Explorer 7, potrebujem uložiť webovú stránku. Vďaka.;)
prajvi
22.03.08,08:38
Ahoj, ak som dobre pochopil otazku tak chces vytiahnut nastavenia proxy serveru pre FTP z Internet Explorer 7 a potom ich vlozit do nejakeho FTP kienta aby si si mohla robit zmeny na web stranke, v tom pripade by som skusil:

V exploreri klikni na NASTROJE, potom na MOZNOSTI SIETE INTERNET, na zalozke PRIPOJENIA v casti pre Nastavenie siete LAN by malo byt zaciarknute PRE SIE LAN POUZIT PROXY SERVER tam by malo byt uvedene: ADRESA a PORT, KLIKNES na SPRESNIT a tam sa dozvies ADRESU a PORT proxy serveru pre FTP.
damati
22.03.08,09:31
Ahoj, ak som dobre pochopil otazku tak chces vytiahnut nastavenia proxy serveru pre FTP z Internet Explorer 7 a potom ich vlozit do nejakeho FTP kienta aby si si mohla robit zmeny na web stranke, v tom pripade by som skusil:

V exploreri klikni na NASTROJE, potom na MOZNOSTI SIETE INTERNET, na zalozke PRIPOJENIA v casti pre Nastavenie siete LAN by malo byt zaciarknute PRE SIE LAN POUZIT PROXY SERVER tam by malo byt uvedene: ADRESA a PORT, KLIKNES na SPRESNIT a tam sa dozvies ADRESU a PORT proxy serveru pre FTP.
Ja to potrebujem presne naopak, z FTP klienta vytiahnuť nastavenia proxy servera a dostať ich do Internet Explorer.
prajvi
22.03.08,10:05
Akeho FTP klienta pouzivate? skuste sa popozerat v jeho nastaveniach.

Mozte skusit aj:
V exploreri klikni na NASTROJE, potom na MOZNOSTI SIETE INTERNET, na zalozke PRIPOJENIA v casti pre Automaticka konfiguracia zaciarknut Automatiky zistit nastavenie

Inak spravca siete by mal tie nastavenia poznat.
damati
23.03.08,15:55
Ďakujem ti za radu.