vero
24.03.05,19:53
kde ste všetci???

potrebujem súrne pomoc, ďakujem, Vero
babenko1
24.03.05,18:55
a v čoooom?.. zabudla si napísať problémik :-)
M0NIKA
24.03.05,18:55
A ako Ti vieme pomôcť? Tí, čo sme tu....
ondrejvla
24.03.05,18:56
kde ste všetci???

potrebujem súrne pomoc, ďakujem, VeroA čo také, zhorela ti praženica, alebo nebolo dostať kúpiť šunku? Tak otvor okno a vetraj, alebo zakrič a niekto ti odpovie!
Najprv treba zadať otázku, nikto tu nie je len tak!
vladan
24.03.05,18:59
kde ste všetci???
... no ja doma :D ... a ty??? :D:D:D
babenko1
24.03.05,19:00
Ale ked si to tak zoberiete, najprv sa vypytuje, že kde sme...a potom tu ani nepáchne zistiť, či sme jej odpovedali, xixi
M0NIKA
24.03.05,19:04
možno je to chlap....
ondrejvla
24.03.05,19:04
Možno zistila, že nepotrebuje nás, ale hasičov!!!!!!!

:eek: :eek:
ola
24.03.05,19:08
Vero!
Kde si?
Potrebujeme súrne pomáhať :D
evuša
24.03.05,19:09
No všetci sme na porade. Máš pocit, že je nás tu málo?
ondrejvla
24.03.05,19:13
Stále ti nestačí, koľko je nás tu?! A ty si si kde odskočil-a ?!

Tak nič? A? , idem aj ja preč!
vladan
24.03.05,19:14
... celkom sa na tejto téme zabávam ... a vy ako??? :D
lenkak
24.03.05,19:15
........aj ja.
M0NIKA
24.03.05,19:21
Tak si založme aj my podobnú!
Vidíte, na toto sú skvelí noví členovia:D
M0NIKA
24.03.05,19:21
alebo iba nešťastník nevedel ako začať
vladan
24.03.05,19:23
Tak si založme aj my podobnú!
Vidíte, na toto sú skvelí noví členovia:D
MONIKA, na Porade existujú aj "výnimoční" noví členovia ... napr. taká T. :D ... to veru pre mňa nebola sranda ...
vladan
24.03.05,19:26
lenkak už objavila verotému ... a kukaj tu ny na ňu ... už aj prispieva :D
M0NIKA
24.03.05,19:26
MONIKA, na Porade existujú aj "výnimoční" noví členovia ... napr. taká T. :D ... to veru pre mňa nebola sranda ...Žiaľ (alebo našťastie? :p ) neviem o čom píšeš...

Neviete mi poradiť? Chcem sem niekam prilepiť také pekné, hopsajúce veľkonočné prianie, ale netuším kam by sa hodilo...
lenkak
24.03.05,19:27
Posielala Ti aj SS? Tak ako mne? Ale už sa dosť dlhú dobu neozvala.
ola
24.03.05,19:27
Ja pevne verím a dúfam, že VERA/VERO naše rady ocení a budú jej/jemu veľmi nápomocné :p
lenkak
24.03.05,19:28
Takto ma špehujete?????
vladan
24.03.05,19:28
Posielala Ti aj SS? Tak ako mne? Ale už sa dosť dlhú dobu neozvala.
nie, asi som jej nebola až taká sympatická ako ty :D
vladan
24.03.05,19:30
Takto ma špehujete?????
... čo my špehujeme ... ale sleduj Olu, jak sa chváli za teba :D:D:D
M0NIKA
24.03.05,19:30
Ja pevne verím a dúfam, že VERA/VERO naše rady ocení a budú jej/jemu veľmi nápomocné :pTak toto ma teda pekne rozrehotalo :D :D

Ale všimli ste si ako sa táto téma rýchlo rozbehla?
lenkak
24.03.05,19:30
No neviem, však na tej svojej foto vyzeráš dobre, ale ak sa kukla na mňa asi som jej zdvihla náladu.
vladan
24.03.05,19:32
babenky, rýchlo hodnoťte tému!!! ... predbehneme v hodnotení Jožka a "jeho" témy o ZP, SP :D
lenkak
24.03.05,19:32
Je to OK, Ola môže, ja som sa skvele zabávala na jej príhodách, Ola mohla by aj častejšie spustiť to svoje básnické črevo.
vladan
24.03.05,19:34
No neviem, však na tej svojej foto vyzeráš dobre, ale ak sa kukla na mňa asi som jej zdvihla náladu.
lenka, nemyslela som také sympatie ... ale mojimi príspekami som ju asi priviedla do zúfalstva (aj keď to môj zámer nebol) ... kebyže v tej chvíli sedím pri nej ... určite mi jednu pribije :D
ola
24.03.05,19:34
Musíte uznať, že zásluhy si privlastniť viem a to kozmickou rýchlosťou. :D
ik-a
24.03.05,19:35
Vy uz mate vsetko hotove, ked takto spasujete? Alebo ste tak maximalne unavene, ze uz nevladzete?
vladan
24.03.05,19:35
Musíte uznať, že zásluhy si privlastniť viem a to kozmickou rýchlosťou. :D
chceš metál? :D ... ty kozmonautka jedna rýchla, ba až najrýchlejšia :cool:
ola
24.03.05,19:35
Tu sa radí podľa foto? No ja neviem, odporúčam do pozornosti p. Mihál a luebchenko, sú tam ozaj rozkošní :p
lenkak
24.03.05,19:36
Vladan ja to veľmi dobre viem, užila som si....
ola
24.03.05,19:37
Vero, tebe by sa hodila "luebchenko"
Ty si s nami urobila to isté :)
lenkak
24.03.05,19:37
Ty kokso, už je tam päť hviezdičiek.... No ja žasnem.
vladan
24.03.05,19:38
Vero, tebe by sa hodila "luebchenko"
Ty si s nami urobila to isté :)
... tak toto teda nehapem! :eek: ... prosím, Ola, vysvetliť ... ďakujem bárzo šumne :D
M0NIKA
24.03.05,19:38
Tu sa radí podľa foto? No ja neviem, odporúčam do pozornosti p. Mihál a luebchenko, sú tam ozaj rozkošní :pA kde sú fotky? To máte z nejakej spoločnej akcie?
Aj ja sa chcem pobaviiiiiiiiiiiiť!
lenkak
24.03.05,19:39
Ja som myslela na foto, čo mám pri profile, ale sú aj fotky z krstu knižky p. Mihála.
vladan
24.03.05,19:40
A kde sú fotky? To máte z nejakej spoločnej akcie?
Aj ja sa chcem pobaviiiiiiiiiiiiť!
návod: klikneš na meno člena porady a v profile v pravom hornom rohu je fotka ... no iba tí ju tam majú, čo sú šikovní ... mne ju tam capla Hlinkovax :D:D:D ... Ola, sleduješ tie zásluhy? :D
M0NIKA
24.03.05,19:40
Vy uz mate vsetko hotove, ked takto spasujete? Alebo ste tak maximalne unavene, ze uz nevladzete?Ja mám našťastie všetkých (samozrejme okrem seba) hotových, takže u mňa je to prejav radosti - dnes som odniesla posledné DP.
Ale keď sipozrieš tému od začiatku, tak možno pochopíš o čom to tu teraz je :)
ola
24.03.05,19:43
Vladi, čo na tom nechňapeš! Ľubik je na tej fotke vyplazená a ukazuje ten svoj rozkošný jazýček. Vero sa nám tiež(virtuálne)vyplazil/a/.Najprv, že kde ste, kričí pomoc a potom ništa, pišta, komuništa, zašije sa a finito.
Alebo ďalšia verzia, možno si viac uhol/a/ ako mal/a/ a téma ostala zabudnutá, veď aj Mikla kvôli tomu odstúpil :D
lenkak
24.03.05,19:43
no iba tí ju tam majú, čo sú šikovní ... :D:D:D ... Ola, sleduješ tie zásluhy? :D
Vladan díky, ale Ola už nám dala asi dobrú noc.
M0NIKA
24.03.05,19:44
návod: klikneš na meno člena porady a v profile v pravom hornom rohu je fotka ... no iba tí ju tam majú, čo sú šikovní ... mne ju tam capla Hlinkovax :D:D:D ... Ola, sleduješ tie zásluhy? :DLenkak, Ty si iná fešanda!!!! To s tými fotkami je pekné...
vladan
24.03.05,19:45
Vladi, čo na tom nechňapeš! Ľubik je na tej fotke vyplazená a ukazuje ten svoj rozkošný jazýček. Vero sa nám tiež(virtuálne)vyplazil/a/.Najprv, že kde ste, kričí pomoc a potom ništa, pišta, komuništa, zašije sa a finito.
Alebo ďalšia verzia, možno si viac uhol/a/ ako mal/a/ a téma ostala zabudnutá, veď aj Mikla kvôli tomu odstúpil :D
jááááj :D ... virtuálna realita mi ništa pišta nehovorí :D:D:D
lenkak
24.03.05,19:45
Lenkak, Ty si iná fešanda!!!! To s tými fotkami je pekné...
Si myslím....
ola
24.03.05,19:46
Ola je furtík tu a nedala žiadnu dobrú noc. Som len klikajúca osoba a akosik nestíham. Šak už ani nemusím v tejto večernej hodine, no néééé :D
ik-a
24.03.05,19:46
Ja mám našťastie všetkých (samozrejme okrem seba) hotových, takže u mňa je to prejav radosti - dnes som odniesla posledné DP.
Ale keď sipozrieš tému od začiatku, tak možno pochopíš o čom to tu teraz je :)
Sledovala som tu temu, ale iba na zaciatku. Potom nabrala astronomicku rychlost. Mozem vam iba zaviediet. Ja mam toho este dost. Momentalne relaxujem, lebo sa asi ......, este ze mame sviatky a nebude nikto "otravovat".
lenkak
24.03.05,19:47
jááááj :D ... virtuálna realita mi ništa pišta nehovorí :D:D:D
Ale mne áno, časť informatiky...
ola
24.03.05,19:49
Ešte mám jednu takú mini otázočku: V akej téme sa patleme a o akej téme sa bavíme? Štatistika:je to rozťahané na piatich stranách :)
vladan
24.03.05,19:49
... este ze mame sviatky a nebude nikto "otravovat".
ik-a, ešte si také niečo nezažila, že: "vinšujem vam teta zdravie, nedáte mi 10 korún?" ... hovorí skupinka lepšie opálených mladých mužíčkov pri dverách :D

... tvoja odpoveď by mala znieť: "dám ti chlapče/chlapci, dám, hybaj ponalepovať 1200 bločkov a i 12 korún dostaneš" :D:D:D
vladan
24.03.05,19:51
babenky, o čo stávka, že o malú chvíľu tu nabehne príspevok od luebchenko??? :p
lenkak
24.03.05,19:52
Ola kedy bude básnické črevo? Ešte sa dočkáme príbehov na pokračovanie????????
lenkak
24.03.05,19:55
Je to možné, aj bez virtuálnej reality.
ingi
24.03.05,19:57
Ty pána, babizničky, ale ste sa činili!!!:D :D :D 53 príspevkov!!!:eek:

Kým ja koláče piekla:) ...makovník a orechovník mám už v trúbe, bébé:D :D .

Aj ja chcem radiiiť!!!
vladan
24.03.05,19:58
... makovník a orechovník mám už v trúbe, bébé :D :D

Aj ja chcem radiiiť!!!
najprv daj kolovať makovník a orechovník, naj ochutnáme a potom môžeš radiť! :D
ola
24.03.05,19:59
Lenka, neboj budú! Všetko chce svoj časíček. Ale poéziu nepíšem, to sú básne. U mňa je to skôr próza, koksatróza, debilitóza a pod. Bóžinku ako môžem byť taká múdra v tej mojej dnešnej neskonalej vyčerpanosti a ešte k tomu tak neskoro.
Vero! Vďaka za ďalší šušklub :D
ola
24.03.05,20:02
Cha, cha! Komu chceš radiť Ingi :D:D:D Veď ten alebo tá už dávno zdrhla a my tu máme vďaka nej ďalší Shoutbox :D:D:D Ale nech! Tak schválne! Babo raď! :D
ingi
24.03.05,20:02
najprv daj kolovať makovník a orechovník, naj ochutnáme a potom môžeš radiť! :D
Vladi, môj mančaft domáci by mi to do smrti nezabudol!:D
Nie to radenie, ale rozdávanie.:D
luebchenko
24.03.05,20:03
Správa z Nového Času: záhadná vražda na daňovom úrade. Hovorkyňa policajného prezídia Lubica K. oznámila dnes v podvečerných hodinách médiám, že dňa 24.3.2005 bola na Daňovom úrade Porada 1 nájdená neidentifikovaná mŕtvola mladej ženy vo veku približne 55 rokov. Autopsia zistila že táto neznáma žena bola vcelku, až na oslabený zrak, nervy a kríže zdravá, ale v jej tráviacom ústrojenstve sa nachádza nestrávené, nie celkom vyplnené tlačivo Daňového priznania fyzických osôb typu B. Príčina smrti je zatiaľ neznáma. Žena mala pri sebe najnovší model mobilného telefónu s pripojením do internetu. Preverovaním posledného pripojenia z tohto mobilu bolo zistené, že sa žena tesne pred svojou záhadnou smrťou pripájala na stránku www.porada.sk (http://www.porada.sk) pod menom VERA....

vladi, tak nejak si to myslela? :D ale pokračovanie nabudúce, bo mi zdrhne bus :)
lenkak
24.03.05,20:03
Ola supeeer, máš čas. Ja si počkám a básnické črevo sa myslí nielen na poéziu.
Ingy robíš len chute, už kolujú tie koláče???? Ujde sa aj mne?
ingi
24.03.05,20:03
Cha, cha! Komu chceš radiť Ingi :D:D:D Veď ten alebo tá už dávno zdrhla a my tu máme vďaka nej ďalší Shoutbox :D:D:D Ale nech! Tak schválne! Babo raď! :D
Oli, hoď radšej nejakú švandu.:)
lenkak
24.03.05,20:04
Vladan, ani dlho sme čakať nemuseli, ani staviť sme sa nestihli.
kukučka
24.03.05,20:05
Ingi nehanbíš sa tu napísať, že pečieš? To je aká úchylka? Je to vôbec niečo slušné? Nevidím tu Mušku, žeby zaspala na schodoch DÚ nad svojím DP?
luebchenko
24.03.05,20:06
takže tu ste všetky!!! :D a ja že donahadzujem euráče v banke :D
vladan
24.03.05,20:06
Oli, hoď radšej nejakú švandu.:)
ingi, to znie ako "zázrak na počkanie" :D
ingi
24.03.05,20:06
Ľubka, :D :D :D :D :D .
vladan
24.03.05,20:07
takže tu ste všetky!!! :D a ja že donahadzujem euráče v banke :D
ľubi, krásne zhodnotenie situácie s "odvlieknutou/tým verou/verom" :D

... a čo to chceš nahadzovať? ja že telo do autobusu :D
Nika
24.03.05,20:07
Veď sa nám zdôver Vero!
ingi
24.03.05,20:08
Babizničky, ja som od prírody lakomá:D :D :D .

ÁÁÁle, srdco by som Vám dala, ale ako moje, ako?:)
vladan
24.03.05,20:09
Veď sa nám zdôver Vero!
vero ... offline ...
ondrejvla
24.03.05,20:09
A to čo?! To celá Porada hľadá pomoc pre VERA?! Ja som už aj Parížske rožteky očokoládovala, aj prsty oblízala ( dnes môžem, mám nízky cukor) a vy ešte stále hľadáte toho podpaľača, čo zaiskril a zhasol?!

Už sa vám dobre klebetí, keď sú daňové het, čo?!
ola
24.03.05,20:09
Kukučka, správna pripomienka oceňujem. :) čo to vlastne to pečenie je? To sa dvaja chytia za ruky a idú sa prechádzať po nevybuchnutej atómovej bombe? Asi, lebo to je fakt veľmi netaktné a neslušné :D
ola
24.03.05,20:10
Ďalšia, čo tu uráža osadenstvo tým neznámym slovom, že "pečenie". To znie horšie ako "mojsejovie"
lenkak
24.03.05,20:13
Ondrejvla, mňa ešte dve daňové čakájú, ale oddych si presadil, že sa najprv trošku pozábava a až potom (najskôr zajtra) mi dá pokoj a ja budem v plnom nasadení života vyplňovať DP.
Heni
24.03.05,20:13
ahaaa, aku temu som objavila :D

tož už stojim v rade... na koláčik aj medzi poradcami pre Vero :D
luebchenko
24.03.05,20:14
baby ja neviem, vzdycháte tu o diétach a potom provokujete s vypekaním! (Ingi je z titulu priesvitnosti ospravedlnená), nehambíte sa?! že vraj kolegyne, kamarátky, poradkyne!!!! takto týrať na život bez cukru odhodlaného človeka. A vôbec čo to je ten "sviatok" vysvetlí mi to už niekto konečne ešte než mi zdrhne bus?
ingi
24.03.05,20:15
Kukučka, správna pripomienka oceňujem. :) čo to vlastne to pečenie je? To sa dvaja chytia za ruky a idú sa prechádzať po nevybuchnutej atómovej bombe? Asi, lebo to je fakt veľmi netaktné a neslušné :D
Oli, pečenie je úkon, ktorý miluješ vtedy, keď sa Ti o daňových priznaniach nielenže sníva, ale máš pocit, že keď Ti (náhodou) polovička pohladí hlavu, cítiš, ako Ti ničí narastené anténky na hlave. :D
lenkak
24.03.05,20:15
Okrem toho ja už som na otázku od Vera aj zodpovedala. Takže si tu veselo píšem.
vladan
24.03.05,20:17
A vôbec čo to je ten "sviatok" vysvetlí mi to už niekto konečne ešte než mi zdrhne bus?
vidím, že nikto nič, tak ťa ľubka nenechám v štichu a poviem ti ako to bolo:

... na začiatku bolo svetlo ... a to svetlo bol ...

pokračovanie na budúce, bo nestihneš bus!!! :D
luebchenko
24.03.05,20:21
sviatok je svetlo? Tak to ja mám sviatok furt keď je prúd. Aj včuľ :D ale za chvíľu sviatok vypnem lebo o 21.53 musim byť pri rabínovi :D tak a včuľ si mimobratislavské lámte hlavičky, cudzími slovami to na mňa skúšate. Vladi dík za vysvetlenie :D
ola
24.03.05,20:24
Ľubik aj ja mám spoj zvaný bus, o chvíľu, takže aj mne skončí sviatok :D
Ináč Vero, prepáč za tú štikútku :D To my nie naschvál :D
Prajem príjemný víkend všetkým zúčastneným aj tým druhým. Majte sa fajn :)
ondrejvla
24.03.05,20:25
Okrem toho ja už som na otázku od Vera aj zodpovedala. Takže si tu veselo píšem.
Lenka, ty že ešte nemáš všetky DP?! To sa mi ani veriť nechce! Ja som už kľudná, no ale neviem, či tak ako každý rok, ešte niekto nepríde okolo 29-30.marca s prosíkom. Len sa všetci neteštem že už bude pokoj, možno príde šibač nedodanený nevkázaný a nesúvažný a my budeme mať sviatky v čudu!
Lenka už som aj ja našla Vera, videla som, že si JEJ správne odpovedala, tak som sa už nepripájala.

A neviete poradiť, ako sa dá zo zmrznutej, resp. stvrdnutej zeme vykopať čerstvý chren? Dedko fľaškový neľúbi, tak mu asi dám krompáč, lebo ja nechápem prečo chce, aby mu protézu štípal čerstvý chren!
Nika
24.03.05,20:26
vidím, že nikto nič, tak ťa ľubka nenechám v štichu a poviem ti ako to bolo:

... na začiatku bolo svetlo ... a to svetlo bol ...

pokračovanie na budúce, bo nestihneš bus!!! :D
No dnes som si pripomenula zasa raz socík. Dcéra študentka(ČR) mi stále vypisuje ako im v menze zle varia-flaksňa mäsa, omáčka hnedej farby a zemiaky prípadne knedlík. Toto sa obmieňa celý týždeň. A dnes... Zemiakový šalát+rezeň, zákusky, studené predjedlá... skrátka luculské hody. Takto to vtedy bývalo počas cirkevných sviatkov.
kukučka
24.03.05,20:27
Chystám sa písať, že som Šerlok a Lenka ma predbehla !Aj tak: VERO JE ONA! Napísala otázku o lízingu a Vy nehanebnice miesto radenie ste piekli a tak ste ju :p " zdeinformovali" :p , že z druhej prosby urobila novú tému. Záhada je vyriešená a my môžeme ďalej klábosiť...

Mne už v týchto dňoch pribudlo niekoľko dioptríí, lebo čítam príspevok od Lenky, že jej zdrhne hus ...
luebchenko
24.03.05,20:27
bruc všetkým nočným múrkam :D
vladan
24.03.05,20:30
bruc všetkým nočným múrkam :Dahojky, hm... ľubi, oli ... nechcem tu robiť roztržky ... ale pokazili ste celú srandu! :D:D:D
lenkak
24.03.05,20:30
Keby majitelia nevymýšľali už dávno je zabudnuté, že existuje aj nejaké DP.
A ten chren je skutočne v zemi? Nikto ho nestihol vyhrabať? Ale celkom dedka chápem, čerstvé je len čerstvé.
vladan
24.03.05,20:31
... no mne Dedko pripomína macochu a ty ondrejvla Marušku, čo ide v zime na jahody :D
lenkak
24.03.05,20:32
Vladan, môžeme to roztočiť aj bez nich.
Kukučka: mne hus nezdrhne, iba ak Ľubke.
kukučka
24.03.05,20:34
čerstvý a aký veľkýýýý ! ;) Videla som dnes v B...e!
ondrejvla
24.03.05,20:36
... no mne Dedko pripomína macochu a ty ondrejvla Marušku, čo ide v zime na jahody :D
Nie, dedko je môj manžel, dva roky už je na dôchodku, išiel rok predomnou a teraz mi žerie nervy s chrenom! Ak sa mu neľúbi, tak dostane iba horčicu a hotovo! Dosť, že som mu mäkkučké koláčiky napiekla, ešte aj zazerá, či nebude piškótový baranček! Ten už tuším žiarli aj na tú moju Poradu, lebo keď chcem mať od všetkých pokoj, tak sa zavriem v pracovni.
vladan
24.03.05,20:36
... joj, že som si ja nezahryzla do jazyka ...


Lenka, dnes pomaly zatváram svoju telesnú schránku, trošku ma bolí chrbát a oči mám, aha také :eek: ... dobre mi tu bolo a zle mi bude bez vás ... takže aj ja sa lúčim

... pozdravujem Vero-u a dúfam, že jej stačila odpoveď od lenkak, lebo táto téma je už naša ... nikomu nedáme :D:D:D ... Vero, vitaj na Porade :cool:
vladan
24.03.05,20:39
ondrejvla, aháááá ... takže dedo=manžel na dôchodku ... hm, a čo je potom otec na dôchodku? :D:D:D ... pradedo, nie??? :cool:

ondrejvla, ako znie tvoje ctené meno, lebo si si vymyslela taký mužský nick jak ja a ja mám pocit, že komunikujem s Ondriškom :D
lenkak
24.03.05,20:40
Dobre robíte, dedko sa bude musieť uspokojiť s horčicou. Pozdravujem ho.
Vladan som na tom podobne a ete k tomu môj chlap už čaká kedy vypadnem od PC a akosi nechápe čo sa tu toľko chichocem.
lenkak
24.03.05,20:41
Ondrejvla je Vlastička zo Žiliny.
ondrejvla
24.03.05,20:43
Vladan, buď rada, že si nehryzieš do jazyka, práve takýchto otvorených ľudí je potreba v tejto Porade ! A vieš aká som tu ja mladá? Aj reuma menej kvári, aj kĺby menej bolia, a zistila som, že sú tu výborní ľudia, ktorí nielen že sú ochotní a vedia, ale aj chcú pomôcť, ale že ani pre vtipnú kašu nemusia chodiť k susedom.

Mne sa ešte nechce ísť chytať tú hus, čo ujde našej kolegyni, tak sa idem pozrieť, či niekto, nepotrebuje pomoc.
vladan
24.03.05,20:43
Lenka, ďakujem za identifikáciu :D

... prajem pekný zvyšok večera ... do kelu! kvôli vám som prešvihla Superstar (xi-xi-xi) :D:D:D

ahojte
emily
24.03.05,20:52
Lenka, ďakujem za identifikáciu :D

... prajem pekný zvyšok večera ... do kelu! kvôli vám som prešvihla Superstar (xi-xi-xi) :D:D:D

ahojte

Vladi co ši z garadičoch spadla, šak dnes nieje superstar a ani zajtra...:D:D:D
ondrejvla
24.03.05,20:53
Vladan, áno som Vlasta, a ten Ondriško, to je súhrn pasívneho priezviska a aktívneho mena a v hsopodárskom výsledku mi vyšla takáto daňová povinnosť. No vidíš, Ondrejvla je momentálne na 431, ale po Valnom zhromaždení sa možno zmení zápis v OR. Budem uvažovať nad tým, ako ho dať zapísať do Zbierky listín!

Prosím ťa, a dnes je Superstar? Veď mi za chrbtom beží ako kulisa TV a nič som nezachytila. A fakt to mám na Jednoke !
M0NIKA
24.03.05,20:54
Vladi co ši z garadičoch spadla, šak dnes nieje superstar a ani zajtra...:D:D:DNie je dnes magazín?
lenkak
24.03.05,20:56
A zase Superstar ......
M0NIKA
24.03.05,20:57
Tak zmeňme tému!

Neviete, aké má byť cez sviatky počasie? :p
vero
24.03.05,21:00
otázku som zadala pod "jednoduché účtovníctvo leasing" dnes
poobede Vero
lenkak
24.03.05,21:00
V sobotu má pršať, takže nič moc, a Superstar mi nevadí, len ako rýchlo sa zvrtla téma.
lenkak
24.03.05,21:02
Vero aj som Ti na ňu odpovedala a sorry že sme sa ulakomili na tvoj príspevok. Ale pri dobrom úmysle.
ondrejvla
24.03.05,21:03
otázku som zadala pod "jednoduché účtovníctvo leasing" dnes
poobede Vero
Ahá, už si sa ozvala? A my tu pomaly hasičov voláme, že niekde horí! Aspoň sme si pokecali, napiekli aj navarili, len keby ešte ten chren.......
M0NIKA
24.03.05,21:05
V sobotu má pršať, takže nič moc, a Superstar mi nevadí, len ako rýchlo sa zvrtla téma.No teda,... zasa ide víkend?
vero
24.03.05,21:05
problém som napísala pod Vero Jednoduché účtovníctvo - leasing.

Ináč Ste všetci vtipní....
lenkak
24.03.05,21:07
Ondrejvla ale krompáč neodporúčam, mohol by pretať koreň, skôr ako krtko, pekne nabrúseným rýľom dookola. A v prostriedku bude pekná jamka a silou mocou ho vytiahnuť.
M0NIKA
24.03.05,21:09
problém som napísala pod Vero Jednoduché účtovníctvo - leasing.

Ináč Ste všetci vtipní....Dúfam, že to neberieš ako škodoradosť... hoci to je vždy najväčšia radosť, nie?
lenkak
24.03.05,21:11
Vero rovno v tej téme máš odo mňa 2 príspevky.
vladan
24.03.05,21:11
... k Superstar poplachu:
ľudkovia, to akože xi-xi-xi a 3x :D ... vám nič nehovorí, že to sa vysmievam od ucha k uchu, že čo sa mi podarilo zahnojiť? ... a vy ma tu hneď hádžete kdesi, kde chodia tí, čo šíria poplašné správy ... haló, to bol ftip, viete?

... aj Vera povedala, že sme vtipní ... takže to bolo vtipné a basta! :D
lenkak
24.03.05,21:13
Myslíš si že by kvôli tvojmu malému poplachu som si zapla televízor???? Veď som sa ani obzrieť za seba nestihla, nie to ešte šmátrať po ovládači.
ondrejvla
24.03.05,21:13
Takže vidím, že dedko bude ťahať chren! Len či budú aj myši, aby mu pomohli!

Ozaj! - veď ja mám syna Miša, a to je už takmer starý mládenec, tak nech sa on oháňa, a dedkovi pomoc naháňa! No nemám pravdu?! Ja už mám napačené! Ja už mám hotové! A chren? - Keď ho ľúbia a keď ho chcú, nech sa chlapi starajú.

Tak to je vrchol, ešte aj zať sa ma vo dverách pýta - Babka a my nemáme čerstvý chren? No nezabili by ste ich? Však mne sa bude štipľavo aj snívať!
lenkak
24.03.05,21:16
Ondrejvla to ste mali skôr napísať, že máte doma aj chlapov. Treba ich vyhnať von do záhrady a Vám nech dajú pokoj. A nech si sami ťahajú, nestačí im, že im napečiete.
vero
24.03.05,21:16
jasne, že nie, mala som poruchu na serveri, nemohla som sa pripojiť, aspoň Ste sa zabavili...
vero
24.03.05,21:18
a každému, kto mi odpovedal, pekne ďakujem a prajem pekný víkend
Vero
Stenlly
24.03.05,21:25
Dobra tema :-))
ondrejvla
24.03.05,21:30
Ondrejvla to ste mali skôr napísať, že máte doma aj chlapov. Treba ich vyhnať von do záhrady a Vám nech dajú pokoj. A nech si sami ťahajú, nestačí im, že im napečiete.
Tak to si píš, že ja sa im už nebudem starať o chren! Lenka, ja mám doma aj s vnukmi 5 chlapov!!! Ale všetci sa obracajú na mňa, najmä keď ich hlad kvári! A mám pocit, že keď je dcéra v robote, tak ich kvári stále!
Oni sú ako naša nová členka - Babka, kde si?! a vtedy už viem, že budú hrnce prevracať.
A just už nejdem dnes piecť! Zajtra ešte jeden Dia koláčik pre vnúčika a pre mňa, a cez sviatky radšej ujdem z domu na prechádzku, aby ma ich večné maškrtenie neprenasledovalo!
lenkak
24.03.05,21:34
Dobre urobíte, čerstvý vzduch je zdravý, určite Vám prospeje, hlavne pri tej našej usedavej robotke, pozdravujem všetkých Vašich chlapov, vnúčikovi posielam pusu na líčko a Vám prajem dobrú nôcku. Lenka
babenko1
25.03.05,09:19
Babenky.. tak pekne nakoniec tá témička sa rozbehla... xixi.. koooľko som sa tu teraz nachechtala.. ešte aj môj 3ročný syn sa ma pýta, maminka, čo toľko smeješ? :-)
Janka6685
25.03.05,10:33
Tak som sa už dlho nenasmiala. Pomaly je to najčítanejšia téma. Až som vám za to pridala hviezdičky. Toľko ste písali o pečení, že som si musela zobrať aspoň poľsku krovku. Mňam. Ale už dosť bolo srandy. Ide sa piecť, účtovať, radiť, piecť, účtovať, radiť, ............................................:D
babenko1
25.03.05,10:34
Kde na to beriete čas, ešte aj vypekať?? Ja som zadala mame, nech mi aspoň jeden koláčik upečie, xixi.. lebo nestíham...
Janka6685
25.03.05,10:37
Ja som dostala požiadavku od svokra a snúbenca, že chcú na dnešné meniny koláčik. To im nestačí, že idú sviatky, oni majú ešte aj meniny.:D
Vera
14.07.05,09:56
Ja pevne verím a dúfam, že VERA/VERO naše rady ocení a budú jej/jemu veľmi nápomocné :p
Ale to som nebola ja :-(