bezdak69
22.03.08,16:47
Dobry den.

Chcel by som kupit horske slnko, nieco ako je *Chirana, R02, Sirius* aspon si myslim ze tento pristroj vytvara horske slnko, ak nieco ine tak ma opravte, ale proste potrebujem nieco ako je toto. Kedze sa do tejto problematyky nerozumiem prosim o radu, aky pristroj kupit na tento ucel. pripadne presny typ a znacku.

Dakujem
Olivia6
23.03.08,10:54
Dobrý deň. Ak môžem vyjadriť svoj názor, horské slnká sú už naozaj zastaralou metódou, keďže emitujú škodlivé UVC žiarenie, po ktorom veľmi rýchlo dôjde k spáleniu kože. Dôležité je uvedomiť si, na čo chceme svetlo použiť. Na liečbu kožných chorôb? Na liečbu kĺbov, svalov alebo vnútorných orgánov? Liečba kožných chorôb svetlom, tzv fototerapia je prístupná na dermatologických klinikách, nenechávala by som ju na domácu liečbu. Ak by som mala niečo odporučiť, skúste sa poobzerať po bio lampe. Je šetrnejšia a nepracuje v oblasti UVC. Ak si zadáte do vyhľadávača odkaz na "biolampu", určite nájdete...
melinka70
25.03.08,09:50
Ahoj, ja tiež súhlasím s názorom, že biolampa je veľmi účinná na rôzné druhy ochorení, či ide o kožné problémy, imunitu, bolesti atď.
Ja mám doma tiež tento zázračný prístroj, len zhodou okolností máme momentálne v rodine dva a preto by som chcela predať jednú veľkú biolampu zn.BIOPTRON PRO1, ktorú nemáme ešte ani rok a je veľmi málo používaná. Ja som sa rozhodla predať ju za veľmi výhodnú cenu, pretože nová je omnoho drahšia. Ak by bol záujem, kontaktujte ma na mob.č. 0907/923 356.
Pekný deň.
bezdak69
13.04.08,11:35
Tato metoda liecenia bola poradena na liecenie bolesti v kolene, ktore su nasledkom vody v kolene.
Aspon tak mi to bolo vysvetlene.
Tak neviem ci to je ta BIOPTRON lampa to prave. ale asi ano :)