janpavlik
23.03.08,19:31
Moja uctovnicka nestiha dokoncit danove priznanie, jedna sa o podvojne uctovnictvo, cca do 140 faktur vratane zalohovych, nasiel by sa tu niekto, kto by vedel nieco take spackat na poslednu chvilu?

J.
petovsan
23.03.08,18:34
Moja uctovnicka nestiha dokoncit danove priznanie, jedna sa o podvojne uctovnictvo, cca do 140 faktur vratane zalohovych, nasiel by sa tu niekto, kto by vedel nieco take spackat na poslednu chvilu?

J.
zabudol si oznámiť, kde by sa tá udalosť mala konať :D ... a len tak bez urážky ... spackať si to predsa môžeš aj sám ... na to nepotrebuješ kvalifikované sily, či áno? ;)
janpavlik
23.03.08,18:36
Ale no tak :-)

Trencin, tie doklady su nahadzane v oberone, "len" to nejako dat dohromady...
petovsan
23.03.08,18:38
Ale no tak :-)

Trencin, tie doklady su nahadzane v oberone, "len" to nejako dat dohromady...
no to som sa normálne trafila ... tiež som z TN, len škoda, že tiež to mám veľmi natesno ... ale snáď sa niekto ozve, ak už vieme súradnice :)
petovsan
23.03.08,18:40
... ešte taká moja úvaha, nechcem sa teda nikoho dotknúť, ale neviem si predstaviť, že by som spracovala svojmu klientovi v priebehu roku účtovníctvo a cca týždeň pred dňom D mu oznámila, že nestíham a rob si s tým, čo chceš ... to má nahádzané u seba v PC, či vo Vašej firme?
janpavlik
23.03.08,18:42
Ono je to celkom moja vina, doniesol som papiere necele dva tyzdne predtym, s tym, ze toho nie je vela (no mozno 70 faktur iba, je to uctovnictvo za polroka), no ale teraz som sa dozvedel, ze ani to sa nestiha :-(

Tak ma ide trafit slak, lebo mam dost povinnosti aj mimo tohto a mam pocit, ze nikoho nezozeniem :-(
aktaK
24.03.08,07:46
mas pravdu - nezozenies :D

ale nie, snad zozenies, ale keby za mnou prisiel taky klient, 100 percent navrch za "rýchlovku" ....aj v čistiarni ak to chces mat na druhy den platis raz tolko...:confused:

mimotemy ale mas to ako previerku svojich nervov...byt tebou, tak ja skolabujem...
Jozef Mihál
24.03.08,08:04
Čo tak per brucho podať daňové priznanie (s nadsadenou výslednou sumou dane) a v apríli-máji, keď budú mať zaneprázdnení účtovníci viac času, si v kľude a pohode dať spracovať účto a podať dodatočné DP?
Zoltán Kovács
24.03.08,08:06
Čo tak per brucho podať daňové priznanie (s nadsadenou výslednou sumou dane) a v apríli-máji, keď budú mať zaneprázdnení účtovníci viac času, si v kľude a pohode dať spracovať účto a podať dodatočné DP?

Priznám sa, ja to idem robiť pre jedného klienta u ktorého je strata. Jednoducho to nestihnem, podám DP a potom do mesiaca dodatočné s tým, že strata tam ostane.
zuhl
24.03.08,08:10
mimotemyPán Mihál, Smith....vy nechodíte šibať, keď tu sedíte a píšete na Poradu?
Zoltán Kovács
24.03.08,08:11
mimotemyPán Mihál, Smith....vy nechodíte šibať, keď tu sedíte a píšete na Poradu?

A teba vyoblievať, že tu čučkáš?
zuhl
24.03.08,08:12
Pracujem, všetkých som zrušila, nemôžeme za to, že to tak blbo vyšlo, nie?
Jozef Mihál
24.03.08,09:41
mimotemyPán Mihál, Smith....vy nechodíte šibať, keď tu sedíte a píšete na Poradu?
Výhodou človeka v slobodnom povolaní je, že môže pracovať kedy sa mu zachce a kedy mu "ide slina".
evina
24.03.08,09:47
Výhodou človeka v slobodnom povolaní je, že môže pracovať kedy sa mu zachce a kedy mu "ide slina".

Alebo kedy tlačia termíny ...:D
Rozalka
24.03.08,10:42
Alebo kedy tlačia termíny ...:D
Nezúfajte... v apríli ako keby sme tieto dni našli :)
evina
24.03.08,10:45
Nezúfajte... v apríli ako keby sme tieto dni našli :)

myslím, že až v máji:) DPH si tiež svoje vyžiada, veď nebude predsa menej ako daň z príjmu :D
Monika Kováčová
24.03.08,10:47
myslím, že až v máji:) DPH si tiež svoje vyžiada, veď nebude predsa menej ako daň z príjmu :D

a polroka je hneď za nami... :cool:
Rozalka
24.03.08,10:52
myslím, že až v máji:) DPH si tiež svoje vyžiada, veď nebude predsa menej ako daň z príjmu :D
Ja som to myslela tak, že na štvrťročnú DPH nám pribudnú dni (teda získame ich), kedy by v inom roku boli veľkonočné sviatky :)
Anja111
24.03.08,11:32
a polroka je hneď za nami... :cool:
... a ešte stihneme aj RZ ZP.
zuhl
24.03.08,11:34
A potom sú tu opäť Vianoce..
lenka.ba
24.03.08,11:36
:oto teda fakt... a furt dokola to isté....
cloe
24.03.08,11:36
A potom sú tu opäť Vianoce..

To je na tom to najstrašnejšie, že týmto spôsobom nám ten čas šialene letí:confused:
kukučka
24.03.08,11:46
mrníííkujete?
Monika Kováčová
24.03.08,11:46
A čo nevidieť budeme nosiť teplejšie papuče, účtovať s vlnenou dekou na kolenách, zhrbené sústrediť sa na klávesnicu a roztrasenými prstami písať príspevky na poradu, nasadíme popolníky na oči, aby sme čosi videli a budeme sa sťažovať na toho nemca, čo všetko všade schováva....
cactus
24.03.08,11:55
mrníííkujete?
sledujem túto zaujímavú a určite pravdivú debatu a pripájam sa ...;););)
petovsan
24.03.08,11:55
mrníííkujete?
o stošesto ... veď už je na to aj vhodná doba :) ... týždeň do "dňa zúčtovania" a ešte k tomu Veľká noc ... no vhodnejšie obdobie budeme už len ťažko hľadať ;).
Nagy Eva
24.03.08,12:27
ešte dobre. že veľká noc takto skoro v marci bude až o 200 rokov ... :)
cactus
24.03.08,12:39
ešte dobre. že veľká noc takto skoro v marci bude až o 200 rokov ... :)

a to je fakt?
Nagy Eva
24.03.08,12:45
no počula som to jedným uchom v rádii..že vraj mali aj nejakú tabuľku na výpočet Velkonočných sviatkov na webe.. :)
Rozalka
24.03.08,12:50
A čo nevidieť budeme nosiť teplejšie papuče, účtovať s vlnenou dekou na kolenách, zhrbené sústrediť sa na klávesnicu a roztrasenými prstami písať príspevky na poradu, nasadíme popolníky na oči, aby sme čosi videli a budeme sa sťažovať na toho nemca, čo všetko všade schováva....
BUDEME? .... ja už teraz takto ;)
Rozalka
24.03.08,12:52
no počula som to jedným uchom v rádii..že vraj mali aj nejakú tabuľku na výpočet Velkonočných sviatkov na webe.. :)
Mala si dvoma ušami počúvať: takto skoro bude Veľká noc o 35 rokov, ale to už mne bude srdečne jedno (apropo, nepočuli ste, že dochádza k prepólovaniu Zeme.... a nechcem strašiť, ale aj Mayský kalendár končí 21.12.2012)
endrju
24.03.08,12:54
A potom sú tu opäť Vianoce..
A po tohtoročných Vianociach sa nám vyhrážajú ešte jedným "bonbónikom" ... € :D :cool:


ešte dobre. že veľká noc takto skoro v marci bude až o 200 rokov ...


a to je fakt?


no počula som to jedným uchom v rádii..že vraj mali aj nejakú tabuľku na výpočet Velkonočných sviatkov na webe..

Ten, kto si to chce už teraz rozplánovať do konca tohoto storočia, má "ťahák" tu:
http://www.astroportal.sk/kalendar/velnocna_nedela.htm :) ;)
Rozalka
24.03.08,12:56
A po tohtoročných Vianociach sa nám vyhrážajú ešte jedným "bonbónikom" ... € :D :cool:
Obávam sa, že nejde len o vyhrážky ... už do toho toľko investovali, bude to, aj keby čo bolo ...
kalkulka
24.03.08,13:01
To aby sme náhodou nezaspali na vavrínoch.
m.hladka
24.03.08,13:24
No, ale nedozvedela som sa, či "janpavlik" nakoniec niekoho zohnal na to účto, alebo ako to vyriešil?
zuhl
24.03.08,13:30
Dobré že,ako len my vieme rýchlo prejsť na inú tému.
janpavlik
24.03.08,14:01
Kaslete na mna :-)
Monika Kováčová
24.03.08,14:06
Kaslete na mna :-)
:D:D nevidíš koľko máme roboty??? :D
evina
24.03.08,14:08
Kaslete na mna :-)

Určite nie, ale dátum je vysoký. Ja som už jedno takto mimo zobrala zľutovala som sa :)a nemám čas ani vstať zo stoličky, a to určite do pondelka.... Skrátka treba nosiť aspoň v januári:)
m.hladka
24.03.08,15:06
No, tak držím palce, možno sa niekto zľutuje.
Ale musím povedať, že ste neporiadny, alebo ste nezaplatil účtivníka(?), nemôžete sa vyhovárať na čas!!!!