uga
24.03.08,16:18
dobrý deň,

chcem požiadať o rady, pretože finišujem s jednoduchým účtovníctvom:
1. je potrebné usporiadať doklady podľa peňažného denníka, alebo podľa kníh? Pretože niektoré faktúry platím aj na 3 krát, napríklad 2x z bankového účtu a raz z pokladnice - VPD. takže kam by som takú faktúru zaradila? Je to možné ponechať ako mám doklady účtované v peňažnom denníku?
2. ako zaúčtovať faktúru od dodávateľa, v ktorej vyfaktúroval tovar a aj poštovné? Zaradiť poštovné medzi výdavky na tovar, alebo musím sumu z faktúry rozdeliť - samostatne sumu za tovar a samostatne sumu za poštovné?
3. ak platím faktúru prostredníctvom internet bankingu, stačí na faktúru napísať číslo výpisu z bankového účtu, alebo tam ešte niečo treba? (predtým sa prikladali príkazy na úhradu).
4. ak ja platím za nájom 10 000,- a v mojej predajni predáva aj kamarátka s galantériou a ona mi dáva 4500,- mesačne, tak tento príjem od nej zahŕňam medzi zdaniteľné príjmy? chcem si overiť, či áno.
5. platba do sociálnej a zdravotnej poisťovne je prevádzková réžia? zase overovanie :)
6. ako je to s bielením v peňažnom denníku? je to možné, alebo ak sa človek pomýli, mám celý denník prepísať?

Ďakujem veľmi pekne za odpovede.
Dav
24.03.08,15:42
1. Bolo to tu rozoberané, a jednoznačné stanovisko nepadlo, takže môže byť podľa kníh. Aby to bolo prehľadné a zrozumiteľné aj pre daňovú kontrolu.
2. Poštovné je súčasťou ceny tovaru,zvyšuje ju, tak môže byť aj v tovare.
3. Číslo výpisu - potom vytlačiť aj výpis
4. Áno, zdaniteľný príjem
5. Je to platba do fondov.
6.Bieliť. Ale oficiálne "záznam sa preškrtne tak, aby bol čitateľný, a nad to sa napíše správna hodnota, podpíše sa, kto kedy opravu uskutočnil".
Monika Kováčová
24.03.08,15:44
dobrý deň,

chcem požiadať o rady, pretože finišujem s jednoduchým účtovníctvom:
1. je potrebné usporiadať doklady podľa peňažného denníka, alebo podľa kníh? Pretože niektoré faktúry platím aj na 3 krát, napríklad 2x z bankového účtu a raz z pokladnice - VPD. takže kam by som takú faktúru zaradila? Je to možné ponechať ako mám doklady účtované v peňažnom denníku?
2. ako zaúčtovať faktúru od dodávateľa, v ktorej vyfaktúroval tovar a aj poštovné? Zaradiť poštovné medzi výdavky na tovar, alebo musím sumu z faktúry rozdeliť - samostatne sumu za tovar a samostatne sumu za poštovné?
3. ak platím faktúru prostredníctvom internet bankingu, stačí na faktúru napísať číslo výpisu z bankového účtu, alebo tam ešte niečo treba? (predtým sa prikladali príkazy na úhradu).
4. ak ja platím za nájom 10 000,- a v mojej predajni predáva aj kamarátka s galantériou a ona mi dáva 4500,- mesačne, tak tento príjem od nej zahŕňam medzi zdaniteľné príjmy? chcem si overiť, či áno.
5. platba do sociálnej a zdravotnej poisťovne je prevádzková réžia? zase overovanie :)
6. ako je to s bielením v peňažnom denníku? je to možné, alebo ak sa človek pomýli, mám celý denník prepísať?

Ďakujem veľmi pekne za odpovede.

1. môže byť aj, aj.
2. tovar
3. nemusíš nič.
4. áno. (musí byť súhlas prenajímateľa s ďalším podnájmom)
5. nie: platby do fondov
6. to snáď nie...
pozri Oprava účtovných záznamov v Zákone o účtovníctve:
tetrisss
24.03.08,15:53
Doklady treba zoradit podla penazneho dennika, ja zaradujem zvlast vydavky, prijmy a bankove vypisy.
Postovne je v tomto pripade, vlastne vzdy,prevadzkova rezia, treba oddelit.
Vydaj zauctuj na zaklade bankoveho vypisu, vsak prikaz na uhradu mas?- nemas.:o
Je to POZD.
Ja davam platby do pistovni do kolonky platby do fondov.
Nebielim, citatelne presktnem a opravim.