kvietok22
24.03.08,19:23
dobry vecer, s manzelom vyberame projekt na dom, poschod. nechceme, len bungalow, zatial sme sa zhodli na 91 od prodomu, ma niekto skusenost?
kvietok22
27.03.08,12:20
nikto nic, som si myslela, ze aspon AXELC poradi;):D
remar.pu
28.03.08,06:57
Mám skusenosti a myslím že bungalovi sú dobre riešené hlavne čo sa týka rozmiestnenia izieb.Ale byť na Vašom mieste uvažoval by som o podkroví.Pri stavbe takéhoto bungalovu , ale 100 som sa stretol s tým že majiteľ odrazu chcel podkrovie a už sa s tým nič nedalo urobiť.A pritom naozaj mohol mať nádherné priestranné podkrovie a nebolo by to až tak finančne náročné pretože podkrovie sa dá dorobiť kedykoľvek.
juke
28.03.08,07:03
pre stavebnikov je lepsie forum na webe e-filip.sk
kvietok22
28.03.08,14:05
Mám skusenosti a myslím že bungalovi sú dobre riešené hlavne čo sa týka rozmiestnenia izieb.Ale byť na Vašom mieste uvažoval by som o podkroví.Pri stavbe takéhoto bungalovu , ale 100 som sa stretol s tým že majiteľ odrazu chcel podkrovie a už sa s tým nič nedalo urobiť.A pritom naozaj mohol mať nádherné priestranné podkrovie a nebolo by to až tak finančne náročné pretože podkrovie sa dá dorobiť kedykoľvek.
ano, aj o podkrovi uvazujeme:)ale izby tam nechceme, len odkladaci priestor a mozno pre deti herna
svetielko01
30.03.08,08:09
my tiez staviame bungalov, pokial ho netreba rotiahnut na vacsiu plochu je to super, inac je to omnoho drahsie ako poschodovy dom
AxelC
08.04.08,17:10
nikto nic, som si myslela, ze aspon AXELC poradi;):D

AxelC bol sluzobne mimo. Pekny projektik. Vyhodil by som ten vyklenok a zavetrie, par centimetrov poposuval priecky a moze to by zaujimave byvanie
monok
09.04.08,10:50
Ak by mal byt vchod do domu od severu, tak tento podorys ma zle rozmiestnene izby - hlavne tie dve pri vchode budu bez slnka - tmave, studene.
rikinel
19.09.08,09:26
jeahoj,pravdu povediac sa mi nepaci az tak ten projekt,bungalow 59 je lacnejsi a krajsi,lepsie rozmiestnenie..:confused:
chandler
19.09.08,17:33
pre stavebnikov je lepsie forum na webe e-filip.sk
to urcite nie je
greghouse
05.03.09,08:13
w w w.bungalow59.webgarden.cz
Bagovka
06.03.09,11:29
jeahoj,pravdu povediac sa mi nepaci az tak ten projekt,bungalow 59 je lacnejsi a krajsi,lepsie rozmiestnenie..:confused:

Určite súhlasím. Mne osobne by vadila malá kuchyňa a to, že je oddelená od obývačky. Nemôžeš sa venovať naraz hosťom a pripravovať niečo v kuchyni.A ked sa stretnete velká partia, nemáš miesto na zväčšenie stola v jedálni. Je to rozmerovo dosť obmedzené. Jedine že by si zrušila priečku medzi obývačkou a kuchyňou a takisto aj tú malú terasu, poprehadzovala nábytok, prispôsobila okná...tak by sa mi to určite viac páčilo. Ale to je vec názoru. Pekný deň.
fefe30
17.09.10,10:54
Ahoj chcel by som sa ta spytat, ci si tento domcek aj stavala.
Lebo aj mne sa dost paci, teda po mensich upravach.

Ak ano mohla by si nieco napisat prip. poslat foto.


Diky
Dagmara Lešňovská
04.11.10,11:26
Dobrý deň,

my s priatelom ideme stavať tento domček, teda zatial máme zakladovu dosku... vy ste už začali?
ďakujem
beedo
05.11.10,13:10
Povie mi niekto preco je bungalov drahsi ako poschodovy?
Jack_spk
05.11.10,15:15
Bungalov je viac rozťahaný - vačšia základová doska, vačšia strecha.