urad.skol
25.03.08,13:42
Dobrý deň,ja nesmelo začínam a rada by som vedela čo všetko musím urobiť ,aby som mohla predávať pre spoločnosť O2
Zoltán Kovács
25.03.08,13:08
Dobrý deň,ja nesmelo začínam a rada by som vedela čo všetko musím urobiť ,aby som mohla predávať pre spoločnosť O2

Predovšetkým potrebuješ živnosť, a zmluvu s Telefonica. A potom mnoho dalších vecí, a kopu peňazí, nakoľko operátory vyžadujú jednotný vzhľad predajných miest ale financovať to musíš sám. Skúsenosť s ostatnými dvomi operátormi.
urad.skol
28.03.08,10:50
ďakujem,zatiaľ len zapisujem...ale rada počúvam rady.:)
rickman
28.03.08,13:08
Preco sa nespytas ich? Dohodni si stretnutie, venuj tomu jednu cestu do Bratislavy, daj im navrh.. Neverim, ze by ta nejak nechutne zamietli...
luigi72
28.03.08,13:55
Ak chces len ich produkty vo vlastnom obchode predavat, tak staci sa skontaktovat s dajakym regionalnym zastupcom pre priamy predaj,
ak by si chcela autorizovanu znackovu predajnu, tak je to pomocou franchisingu (tvoje naklady cca. 1 000 000 Sk).

Kludne napis na ich obchodne oddelenie, vysvetlia ti vsetko.

Ja som sa uz informoval, ale momentalne nemam 1 melon. :D Nepozicia mi niekto? Miestnost mam. ;)
rickman
28.03.08,18:13
Ak chces len ich produkty vo vlastnom obchode predavat, tak staci sa skontaktovat s dajakym regionalnym zastupcom pre priamy predaj,
ak by si chcela autorizovanu znackovu predajnu, tak je to pomocou franchisingu (tvoje naklady cca. 1 000 000 Sk).

Kludne napis na ich obchodne oddelenie, vysvetlia ti vsetko.

Ja som sa uz informoval, ale momentalne nemam 1 melon. :D Nepozicia mi niekto? Miestnost mam. ;)

Miestnost? Na ten melon? ;)
urad.skol
31.03.08,08:51
tak ja sa idem priamo spojiť ...a má už niekto priamu skúsennosť či im ide ,pretože som počula že sa nemajú šancu udržať sa lebo viac dotojú a preto sú lacnejší keď skončia dotovať lacné SMS a tak-padnú...:)
padro
31.03.08,08:59
tak ja sa idem priamo spojiť ...a má už niekto priamu skúsennosť či im ide ,pretože som počula že sa nemajú šancu udržať sa lebo viac dotojú a preto sú lacnejší keď skončia dotovať lacné SMS a tak-padnú...:)
sorry ale pekna sprostost :D ze dotuju ved ceny mozu kludne ist dole, su nadhodnotene a to priznavaju vsetci operatori, ale naco by znizovali ked ludia su ochotni platit, inak sa momentalne uvazuje nad stvrtym operatorom, O2 nebude mat problem udrzat sa...