jjozefik
25.03.08,15:22
Dobry den,
chcel by som sa opytat, ako sa rata dovolenkovy priemer v pripade, ze ma zamestnanec nadcasy? Zaratavaju sa do vzorca MZDA/ODPRACOVANY CAS aj nadcasy? t.j. (MZDA + ODMENY ZA NADCASY)/(ODPRACOVANY CAS VRATANE NADCASOV)
Dakujem
jozef
Dadena
25.03.08,14:42
Dovolenkový priemer by sa mal rátať ako hrubá mzda - náhrady mzdy : počet odpracovaných hodín´= 00,0000 Sk/hod, za rohodujúce obdobie, pričom rozhodujúcim obdobím je predchádzajúci štvrťrok (napr. ak robíte výplaty za marec 2008, vychádzate z údajov zo IV. štvrťroka 2007, ak zamestnanec nepracoval ešte v roku 2007 tak pravdepodobný). Náhrady mzdy sú napr. u hodinovo odmeňovaných zamestnancov preplatené sviatky, náhrady mzdy za dovolenku, DPN, čiže tie ktoré nie sú vo väzbe na odpracovaný čas. Takže ja by som prácu nadčas zarátala do dovolenkového priemeru, samozrejme čiastku aj počet hodín.
Ak pomôže ešte poznámka: Pravdepodobný hodinový zárobok sa počíta ako hrubá mzda (napr. 20 000,- Sk) : 173,92 (čo je priemerný počet odpracovných hodín v mesiaci)´= 114,995, čiže ak zamestnanec, ktorý nastúpil 01.01.2008 si v mesiaci marec zoberie jeden deň dovolenky, tento sa mu vyplatí vo výške 920,- Sk (114,995 x 8 hod.).