pivko
25.03.08,17:04
vie niekto o nejakej?
revue
25.03.08,17:19
máš na mysli zriadenie bezplatnej dómeny?
ujoivan
26.03.08,02:37
Napr. estranky.sk
pivko
26.03.08,05:18
máš na mysli zriadenie bezplatnej dómeny?
ano tak som to myslel.
calawen
26.03.08,05:29
alebo doména wz.cz:)
luigi72
26.03.08,12:01
Na nete najdes vselijake cms systemy, pomocou ktorych vies spravit sam stranku. Vacsinou ale maju jeden hacik, ze vygenerovana webstranka nie je zadarmo, ale mesacne za to musis platit. lebo pouzivas ich hosting.

Domenu zadarmo (na 100% zadarmo) som ja este osobne nevidel. :D Ak vie o takom niekto, dajte my rychlo vediet. ;) P.S. k niektorym vybranym webhostingovym sluzbam ich zvykli dat na 1 rok zadarmo.

Ale spat k zakladnej otazke: na free hostingoch vies umiestnit svoju vlastnu stranku, ktorej nazov bude domena 3. radu (napr. : mojastranka.freehosting.sk). Domeny druheho radu nie su zadarmo, kupuju sa na 1 rok (v niektorych pripadoch na 2 roky) a plati sa za ne vopred.
revue
26.03.08,13:00
tak napríklad pozri cely zoznam freehostingov http://www.hostingy.cz/webhosting-zdarma/

alebo ešte nejaké free webhostingy: http://www.ic.cz/ , http://webhosting.szm.com/webhosting-domeny-zadarmo/ , http://www.lukyn.com/free_webhosting.php

zaujímavé veci ohľadom tvorby www http://www.jaknaweb.com/ , http://whispere.ic.cz/viewpage.php?page_id=121
kvalitné webové šablóny (free) http://www.gfxworld.org/web_templates

tak kukaj:rolleyes:
marikabic
02.05.08,06:14
Na nete najdes vselijake cms systemy, pomocou ktorych vies spravit sam stranku. Vacsinou ale maju jeden hacik, ze vygenerovana webstranka nie je zadarmo, ale mesacne za to musis platit. lebo pouzivas ich hosting.

Domenu zadarmo (na 100% zadarmo) som ja este osobne nevidel. :D Ak vie o takom niekto, dajte my rychlo vediet. ;) P.S. k niektorym vybranym webhostingovym sluzbam ich zvykli dat na 1 rok zadarmo.

Ale spat k zakladnej otazke: na free hostingoch vies umiestnit svoju vlastnu stranku, ktorej nazov bude domena 3. radu (napr. : mojastranka.freehosting.sk). Domeny druheho radu nie su zadarmo, kupuju sa na 1 rok (v niektorych pripadoch na 2 roky) a plati sa za ne vopred.

http:mail.szm.com/free-e-mail/
Jediná slovenská, ktorú poznám - FUNKČNÚ!
uskoboh
02.05.08,07:57
A čo tak skúsiť to trochu z inej strany, napr. projekt Webnode na http://www.webnode.cz/?
peto78
07.10.08,21:52
Tak skuste toto. Tu to mate zadara do 100MB. Neviem ci viac aj budete potrebovat. webnode.sk
DominikXXX
28.04.09,14:41
Na nete najdes vselijake cms systemy, pomocou ktorych vies spravit sam stranku. Vacsinou ale maju jeden hacik, ze vygenerovana webstranka nie je zadarmo, ale mesacne za to musis platit. lebo pouzivas ich hosting.mimotemy

Domenu zadarmo (na 100% zadarmo) som ja este osobne nevidel. :D Ak vie o takom niekto, dajte my rychlo vediet. ;) P.S. k niektorym vybranym webhostingovym sluzbam ich zvykli dat na 1 rok zadarmo.

Ale spat k zakladnej otazke: na free hostingoch vies umiestnit svoju vlastnu stranku, ktorej nazov bude domena 3. radu (napr. : mojastranka.freehosting.sk). Domeny druheho radu nie su zadarmo, kupuju sa na 1 rok (v niektorych pripadoch na 2 roky) a plati sa za ne vopred.


Nesúhlasím s tebou videl som dneska domény na jednorázové zaplatenie a časom nie sú obmedzené (napr tvojastranka.neviem presne čo.cz)
Fero11
28.04.09,15:10
sak to je domena 3. radu. Sice niekto chce peniaze aj za domenu 3. radu, a le 2. radu isto zadarmo niesu
bettylou
28.04.09,16:43
meno.webovastranka.cz mylivepage.cz
dusanpetras
14.12.09,20:15
vie niekto o nejakej?

Ide Vám o niečo seriózne ? Lebo ak áno, neuvažujte o free službe. Čo je zadarmo, nemôže byť kvalitné. To sa hovorilo kedysi a skončilo to v 89. Myslím, že zaplatenie dobrej domény a hostingu nikoho nezabije. Môj názor.
trisestri
14.12.09,21:52
zaleži aj od učelu na aký ma domena služit,ak ma ist o seriozný web s dlhodobou perspektivou rozvoja a určitého cielového zamerania,tak je najlepšia vlastna domena s hostingom /su lacne varianty/,ak ide o web ako hobby a len taku nezaväznú prezentaciu hobby atd,tak su tu domeny 3 radu free,aj s možnostou pridavat obrazky aj ine funkcie napr na wordpress,blogspot,pripadne estranky,ic,webnode atd
jojom
15.12.09,06:50
Tak ako píšu vyššie Webnode. Mám 3 stránky na webnode. Som s nimi spokojný, mám to pre športový klub kde sú informácie pre členov. Sú tam už prdedefinované nejaké veci čiže sa nedá úplne prispôsobiť, ale podstatné je že je free a 100 mega mi stačí.
Treba si položiť otázku čo od to chcem, ak komerčne, tak free nie je moc dobrá na to.
monika040
21.09.10,05:58
Dobrý deň, mám svoju stánku na wbl.sk, ale nestačí mi to, rada by som mala niečo na szm, no neviem ako si takú stránku vytvoriť, neviete niekto o programe ktorý by mi pomohol?
SYNERGY
24.09.10,08:35
ak si chceš vytvoriť vlastný web v nejakom cms editore, vyskúšaj LMSOFT... nie je to ale freeware, je ale jednoduchý s množstvom funkcií, potom to stačí pohodlne publikovať cez ftp
monika040
27.09.10,04:27
ďakujem za radu, akurát mám problém, neviem ako mám v programe vytvoriť aj iné časti stránky, mám menu a základnú prvú stranu stránky no neviem sa posunúť ďalej, aby som prešla na inú časť. No a ako to mám dať na web ja som to na szm načítavala postupne no asi nie dobre keď sa mi ukázali iba také čiaky keď som dala stránku.

Ak mi niekto poradí budem vďačná a za ten program ďakujem :)
SYNERGY
27.09.10,04:37
ďakujem za radu, akurát mám problém, neviem ako mám v programe vytvoriť aj iné časti stránky, mám menu a základnú prvú stranu stránky no neviem sa posunúť ďalej, aby som prešla na inú časť. No a ako to mám dať na web ja som to na szm načítavala postupne no asi nie dobre keď sa mi ukázali iba také čiaky keď som dala stránku.

Ak mi niekto poradí budem vďačná a za ten program ďakujem :)
v čom to robíš?
monika040
27.09.10,05:04
LMSOFT Web Creator Pro 5
SYNERGY
27.09.10,15:03
LMSOFT Web Creator Pro 5
veľmi jednoducho. keď máš otvorený editor, vpravo dole sú záložky, zvoľ si project page, potom sa ti zobrazí vpravo stĺpec kde máš úvodnú stránku, stačí kliknúť na pridať a ideš... :)
monika040
27.09.10,18:07
dakujem, hádam to budem vedieť no a potom nahrat na web tak to bude iný oriešok
SYNERGY
28.09.10,08:19
dakujem, hádam to budem vedieť no a potom nahrat na web tak to bude iný oriešok
na web to stačí uploadnuť cez ftp prístup, nie je žiadna veda, nič netreba kopírovať ani vytvárať žiadne priečinky, soft to všetko nakopčí na web sám. len upozorňujem, že po 30 dňoch padne!
monika040
28.09.10,15:05
Ja som to skúšala, no vôbec som to nevedela :mee: Ako sa volá celý ten program Core FTP Server?
simoj
28.09.10,19:28
ja napriklad vyuzivam sluzbu freewe sk staci napisat dobry projekt a neobmedzeny hosting mate uplne zadarmo. staci raz za rok zaplatit domenu. slovenska domena stoji cca 17€.
salvosko
29.09.10,05:50
ja napriklad vyuzivam sluzbu freewe sk staci napisat dobry projekt a neobmedzeny hosting mate uplne zadarmo. staci raz za rok zaplatit domenu. slovenska domena stoji cca 17€.
EU je za 9€.
monika040
30.09.10,02:33
ja domenu mam, len tam neviem nahrať webstránku
Fero11
30.09.10,04:06
Ak mas domenu, tak si musela k tomu dostat aj pristupove udaje na FTP server. Jednoducho sa na FTP server pripojis a subory tam odosles, to je vsetko
monika040
30.09.10,05:19
ale ja nemam to FTP a neviem ani čo to je ja mám web na szm. Teda ešte ho tam nemam :(
Fero11
30.09.10,09:36
tak ak si tam budes web priestor vytvarat, tak hadam sa dostanes az tam, kde budes mat udaje k FTP serveru
salvosko
30.09.10,10:58
Mas tu domenu alebo nemas?
Lebo ked pises o szm.sk tak nepredpokladam ze szm.sk je tvoja domena.
A ked si budes na szm.sk vytvarat svoj web tak to bude na ich domene a nie tvojej a tam je myslim aj WebFTP na prenos suborov na ten web.
Inak odkedy som si registroval svoju domenu mam svaty pokoj s takymito vecami a tam si robim vsetko. A dneska stoji .eu domena necjakych 9 euro rocne, plus hosting sa da aj pod euro zohnat, podla mna to nikoho nezabije.
Hlavne ak chce robit nieco aspon kus seriozne, podla je rozdiel ci tam vkuse beha szm reklama alebo je ten web bez reklam.
monika040
10.10.10,07:24
Veď som tam zaregistrovana len ten web tam neviem nahodit jednine co tam mam je take nacitanie ako na mail no ked to tam vsetko nahadzem tam sa mi veb otvori iba ako cela modra stranka z čiarami
Fero11
10.10.10,08:41
A ako sa tam prihlasujes ??
Mas predsa meno a heslo, ci nie ??
A ak mas meno a heslo, tak musis mat aj adresu webu napr. nieco.szm.sk. A to su vlastne udaje, ktore su potrebne aby si sa dostala na FTP napr. cez total commander
Bajar
10.10.10,15:09
Na szm treba pred prihlásením vybrať možnosť "WEB", ktorá je hneď nad textovým políčkom pre zadanie prihlasovacieho mena. Po prihlásení sa zobrazí nové okno pre prácu s webom. Potom môžete nahrať súbory cez tlačidlo "Nahrať".
Hlavný súbor (ten, ktorého obsah sa zobrazí po zadaní adresy v internetovom prehliadači) sa musí volať index.html.
janzitniak.info
19.10.10,05:53
Ja by som odporúčal jednoznačne Google Webové stránky, alebo Google Sites.
Priamo v ich systéme môžeš stránku vyrobiť/upravovať/publikovať.
Je to dosť jednoduché a stránky vyzerajú vcelku k svetu.