majamka
25.03.08,20:57
Od zakaznika som pozadoval pri reklamacii doklad o kupe a zarucny list - zarucny list nepozadujem ak nebol vystaveny pri tovare, ktory si to nevyzaduje.Zakaznik priniesol iba zarucny list, neprijal som mu to az kym nedokladoval i doklad o kupe /pozaduje to odo mna servis-inak by som na tom netrval/. Zakaznik sa so mnou natahoval, ze ma pravo reklamovat iba s zarucnym listom a ze z akeho zakona mam ze musi mat doklad o kupe /blocek/.
TAKZE AKO TO JE S DOKLADMI, KTORE ZAKAZNIK POTREBUJE K REKLAMACII? KDE V AKOM ZAKONE JE TO KONKRETNE NAPISANE ZE POTREBUJE TEN ALEBO INY DOKLAD?
Zoltán Kovács
25.03.08,21:48
Zákon o ochrane spotrebiteľov.

Tu ho njadeš:

http://www.porada.sk/495679-post3.html
VladoaKatka
26.03.08,04:15
V zmysle zákona č.250/2007 Z.z. o ochrane spotrebiteľa § 18 odst.1 - Predávajúci je povinný spotrebiteľa riadne informovať o podmienkach a spôsobe reklamácie... Reklamačný poriadok musí byť na viditeľnom mieste dostupnom spotrebiteľovi.

To znamená, že musíte mať vo Vašej maloobchodnej predajni spracovaný Reklamačný poriedok, musí byť umiestnený na viditeľnom mieste, ktorý musí obsahovať podmienky uplatnenia reklamácie, spôsob, postup a doba vybavovania reklamácie. V tomto reklamačnom poriadku Vy sama môžete určiť s akými dokladmi budete preberať reklamácie, samozrejme musí to byť v zmysle zákona.
napr. Reklamáciu preberáme za nasledovných podmienok:
- predložiť chybný tovar
- Doklad z ERP o kúpe tovaru
- Záručný list /ak je k tovaru vydaný/
- tovar zbavený od nečistôt ( priemyselný tovar - mixer,kávovar, robot zbavený od zbytkov potravín, teda poumývaný, topánky - umyté, odev - vyčistený atď.)

a iné podľa povahy Vašho sortimentu.
AnikoAd
05.10.08,09:38
Ahoj VladoaKatka, myslím, že mate predajnu s textilom, nemohli by ste pripnut vzor Reklamačného poriadku, ktorý používate. Dakujem, ja som nedavno otvorila odevy a nechcem urobit nejaku chybu. Ešte raz dík.
tetrisss
05.10.08,10:45
Mam tiez textil a pouzil som tento poriadok http://www.predaj-tlaciv.sk/aktuality/aktuality2007081.php, mozes ho este vylepsit ak myslis, ale ziadny poriadok nevylepsime, pokial bude platit taky uzasny zakon. Poviem priklad, neviem co mas, ale napr. zreklamuju ti pyzamo, ktore roztrhal pes, ty si povinna dolozit odborny posudok, samozrejme, predpokladam, ze potvrdia, ze zakaznik nemal pravdu, ty mu ukazes dlhy nos a nasledne ti padne sanka, ked ti pride vyuctovanie za odborny posudok. Takze v praxi beriem vsetky reklamacie za opodstatnene a snazim sa to riesit s dodavatelom.
VladoaKatka
05.10.08,11:02
Ahoj VladoaKatka, myslím, že mate predajnu s textilom, nemohli by ste pripnut vzor Reklamačného poriadku, ktorý používate. Dakujem, ja som nedavno otvorila odevy a nechcem urobit nejaku chybu. Ešte raz dík.

Ani jeden , teda ani vzorový reklamačný poriadok nevyhovuje každému, vždy treba niečo doplniť, upraviť podľa vlastnej špecifikácie. Preto by som Ti doporučila buď to čo ponúkla tetrisss alebo viac verzií nájdeš:
http://www.google.sk/search?hl=sk&q=reklama%C4%8Dn%C3%BD+poriadok&meta=

V každom nájdeš niečo také, čo práve vyhovuje Tebe.
AnikoAd
12.10.08,11:22
ďakujem, troška sa potrápim.