SilMich
26.03.08,16:24
Prosím skúsených o radu: v prípade, že si uplatňujem paušálne výdavky v DP, prikladajú sa aj výkaz o majetku a záväzkoch a príjmoch a výdavkoch k daňovému priznaniu. Ja mám pocit, že by sa nemuseli, pretože to v podstate ani nevediem účtovníctvo len evidenciu príjmov....
Zoltán Kovács
26.03.08,15:28
Prosím skúsených o radu: v prípade, že si uplatňujem paušálne výdavky v DP, prikladajú sa aj výkaz o majetku a záväzkoch a príjmoch a výdavkoch k daňovému priznaniu. Ja mám pocit, že by sa nemuseli, pretože to v podstate ani nevediem účtovníctvo len evidenciu príjmov....

Nie si účtovnou jednotkou, neprikladáš nič.
m.hladka
26.03.08,15:28
V tom prípade nie sú potrebné prílohy.
Antonia1
26.03.08,15:29
Prosím skúsených o radu: v prípade, že si uplatňujem paušálne výdavky v DP, prikladajú sa aj výkaz o majetku a záväzkoch a príjmoch a výdavkoch k daňovému priznaniu. Ja mám pocit, že by sa nemuseli, pretože to v podstate ani nevediem účtovníctvo len evidenciu príjmov....
Nie výkazy sa k DP neprikladajú, keď sa uplatňujú paušálne výdavky.
leverage
27.03.08,13:33
Som zivnostnik a uplatnim si pausalne vydavky, takze vykazy nemusim prilozit. Taktiez mam prijmy z prenajmu nehnutelnosti podla §6, ods.3 a vediem si evidenciu skutocnych vydavkov, nie JU. V tomto pripade tiez nepotrebujem predlozit ziadne vykazy??