Zuzana T
26.03.08,21:00
Dobrý deň,
chcem Vás poprosiť o vysvetlenie.
Konateľ má 15 % podiel na základnom imaní. Je konateľom spoločnosti XYZ v SR a aj v ČR je konateľom v spoločnosti SSS.
Medzi spoločnosťami boli realizované obchody a služby.
Ide v tomto prípade o spriaznenú osobu ? Uvádza sa to v poznámkach ?
Ide tiež o osobu podľa § 2 písm. o) ZDP o ekonomicky a personálne prepojenú osobu ? Pripomínam, že podiel na ZI je 15%.
Ďakujem