andreaS
27.03.08,11:07
Prajem pekny den,

nie som jedina co maka na poslednu chvilu a uz som v absolutnom strese, neviem co skor...

Zajtra mam odovzdat hotove inventarizacie plus danove priznanie s prilohami a neviem, ci to bude mozne...

Mam totiz problem so skladom.

Firma ma 4 pobocky, kt. vsetky robia sice v tom istom programe ale nie su vzajomne prepojene. Ja v centrale nahadzuje vsetky ich doklady vratane skladu. co sa tyka skladu tak dostanem ako podklad mesacne pohyby, kt. zauctujem. To by bolo fajn... lenze mne absolutne nesedi sklad jednotlivych prevadzok, navyse som musela oductovat od spotreby doklady, kt. nahradzovali predajky... (predajky boli nahodene ako spotreba)

Tak mam konecne podla tych ich vystupov urobene tabulky na zauctovanie, mam aj vsetko zauctovane ale stale mi nic nesedi...

Pouzivam medzi presunmi predajni ucet 395 analyticky podla prevadzky... Tu mam velmi vysoky zostatok, 131 je tiez daka divoka... 132 este ako tak by mohlo byt.

ked robili inventury, nikto z nich si nevypytal moj uctovny stav, ani netusim odkial ho vzali... ale po inventurach sa mi dostal do ruk papier z kazdej prevadzky o vykonanej inventure aj s cislom uctovny stav.... som z toho normalne jelen...

uz vobec nerozumiem kde je chyba, ked to mam zhora zdola okontrolovane..

este "lepsie" je to, ze jediny sklad, kt. mi taha je priamo z nasej centraly ale tam to nesedi tiez!!!! ked si vyhodim rekapitulaciu pohybov (tam je nazod dokladu a aky mal celkovy obrat za mesiac) tak mi nesedi s tym, co mi zauctoval program...

Aj keby som 395tky prehodila na 131, tak tam bude velky rozdiel... absolutne netusim co s tym urobit....

Zarovne priznavam, ze som sa tomu mohla venovat skor, ale nedalo sa, majitel ma nechcel uvolnit skor (dala som vypoved) a preto som sa nemala kedy venovat inventaraciam kym som nedorobila posledne obdobie...

snad sa niekto najde... ak nie, tak ma asi z tejto firmy porazi........