nadia1
27.03.08,12:25
Mám 55 rokov a stále mi zuní v hlave. Teda je to taký zvuk, ako el. stĺpy pod napätím. Počujem to najmä v tedy, keď som v tichu, alebo počas spánku. Keď s niekým komunikujem, tak to nevnímam. Najhoršie je to však v noci, pretože keď ma to zobudí, tak mám problém zaspať. Bola som už u lekára a ten mi predpísal kvapky Laroxil. Pi nich mi však začali trpnuť prsty na rukách a bolo mi zle. Tak som ich prestala užívať. Mám podstúpiť ešte nejaké vyšetrenia. Chcela som sa spýtať, či sa niekto nestretol, alebo nemá takýto problém.
wayan
29.03.08,09:49
urcite by som sa pytala na orl vysetrenie a nasledne s vysledkom na neurologicke,tam ti to musia vysetrit a pomoct.
BXLmiami
01.04.08,12:02
Býva to zlé prekrvenie v oblasti krčnej chrbtice a vnútorného ucha.Krčné vyšetrenie a neudrologické vyšetrenie,sonografia ciev v danej oblasti.Problém je dlhodobý.
dusansl
21.04.08,19:42
K danej téme by som zverejnil nie práve príjemnú realitu. Áno, v konečnom dôsledku, môže byť popísaný prejav spojený aj s problémami krčnej chrbtice ale...
V naprostej väčšine prípadov je to neklamný a dôrazne varujúci prejav ľudského organizmu, ktorý oznamuje vznik výrazných sklerotický zmien v riečisku mozgu. V dôsledku týchto mikro zmien prichádza k zúženiu prietoku krvi v mozgu a tým aj k zvýšeniu tlaku v mozgových cievach. Vtedy rýchlo a pod tlakom pulzujúca krv " vydáva zvuk" ktorý sa pacientovi zachytáva vo vnútornom uchu a upozorňuje ho na skutočnosť ktorá je.
Odporúčam v čo najkratšej dobe podniknúť kroky na likvidáciu cholesterolových plátov, ktoré sklerotické zmeny spôsobujú ....Na záver chcem dodať, že farmaká tento problém zatiaľ riešiť nedokážu, ak mi len čosi nové neuniklo...