SNBerka18
27.03.08,21:31
Poradi mi niekto s tym kde a ako zacat s vybavovanim platobnych terminalov, a kolko ma to asi bude stat? Otvorila som si predajnu so znackovymi odevmi a potrebujem, aby vedeli ludia platit aj kartou u mna.. dakujem
azla
27.03.08,21:13
Poradi mi niekto s tym kde a ako zacat s vybavovanim platobnych terminalov, a kolko ma to asi bude stat? Otvorila som si predajnu so znackovymi odevmi a potrebujem, aby vedeli ludia platit aj kartou u mna.. dakujem
Obráť sa na nejaký peňažný ústav a pozisťuj možnosti.
Naša spoločnosť má viacej terminálov, sme ich VIP klient, máme ich gratis, aj podmienky dobré. Pre menšie spoločnosti to také nemusí byť.
Filip Glasa
28.03.08,06:58
najlepšie podmienky ti asi dá banka v ktorej máte podnikateľský účet. Ale skús si zistiť aj konkurenciu.
Jednorázovo ťa to nebude stáť nič. Platiť budeš len za platby kartou od 1,5-4% z predajnej ceny. Na naše bežné domáce karty 1,5-2%. Zahraničné a prémiové karty zas viac.
K tomu poplatky za telefón - za každé vytočenie v prípade že sa napojíte na tel. linku, alebo dátovy paušál v prípade že budete mať GPRS terminál (napr. cez Eurotel). Technicky to všetko zabezpečí banka.