Aťka
29.03.05,09:10
Ahojte, chcela by som sa opytat na jednu vec: v roku 2003 som mala stratu 300.000,-, v tomto roku mam zaklad dane 150.000,- a moja otazka znie: V danovom priznani si mozem stratu odpisat v sume 150.000,-? Tym padom budem mat zaklad dane 0,-Sk. Je to tak spravne? Cize na riadku 70 uvediem 0,-? Dakujem vopred za vsetky odpovede.
macko
29.03.05,09:29
Starta z predošlých rokov sa odpisuje nasledujúcich 5 rokov a to 1/5 z celkovej straty.
martina 11
29.03.05,09:37
To už neplatí. Môžeš urobiť tak ako si písala. Adios
Aťka
29.03.05,09:38
Ale ja myslim zakon 595/2003, §30 tam je to inak vysvetlene a neplati uz 1/5. Dakujem.
Aťka
29.03.05,09:41
Martina 11 dakujem velmi pekne. Nebola som si ista.
Aťka
29.03.05,09:48
A jeste jedna vec: mam v tlacive uviest sumu 80832,- nez.min. alebo ked to vychadza 0,- nemusim? Dakujem