evka-janekova
28.03.08,08:15
ahojte, chcem sa spýať niečo, asi úplnu banalitu, ale pred odovzdaním danového prizanania sa mi zda, že neviem 2 + 2, aj to si rátam na kalkulačke.
Takze, SZCO pracoval 2 mesiace v Holandsku ako maliar. Náhrada za den je 45 eur.
Mam mu rátať len pracovné dni alebo aj s víkendami? Čo vypísem do cestáku?mam aj 2 lísky z autobusu.

DIKY MOC
evka-janekova
28.03.08,09:07
ahojte, chcem sa spýať niečo, asi úplnu banalitu, ale pred odovzdaním danového prizanania sa mi zda, že neviem 2 + 2, aj to si rátam na kalkulačke.
Takze, SZCO pracoval 2 mesiace v Holandsku ako maliar. Náhrada za den je 45 eur.
Mam mu rátať len pracovné dni alebo aj s víkendami? Čo vypísem do cestáku?mam aj 2 lísky z autobusu.

DIKY MOC
pomoooooooooooooooc, odpovedzte niekto.
dede2
28.03.08,10:02
Stravné mu ide aj za víkendy. Môžeš mi povedať odkiaľ si zohnala tlačivo na vzúčtovanie zahraničných pracovných ciest? Môžeš ho prosím ťa priložiť ak ho máš v elektornickej verzii.

Dik.
evka-janekova
28.03.08,10:11
Stravné mu ide aj za víkendy. Môžeš mi povedať odkiaľ si zohnala tlačivo na vzúčtovanie zahraničných pracovných ciest? Môžeš ho prosím ťa priložiť ak ho máš v elektornickej verzii.

Dik.
Este som ho nezohnala, čo mal minulý rok inú učtovníčku, tak ta mu nevypisovala cestáky, len tak napísala na papier, ze dni x náhrada.
Ja by som to na normálny cestovný príkaz co je v papiernictve, ale neviem, či to môzem.

Este si to skúsim pozhánat, do pondelka času dosť, chi - chi
dede2
28.03.08,10:22
Ja idem tiez vypísať vyuctoanie zahraničnej cesty. Prilozil som ti tlacivo. Symbol meny Sk vymazem a dam tam menu krajiny kde bol.