katarinaX
28.03.08,13:55
Dobrý deň, vie mi prosím niekto poradiť ako v POHODE vytlačím výplatnú pásku osobitne pre každého zamestnanca. Stále mi to totiž vyhadzuje všetko spolu. Prosííím poradte.
HankaS
29.03.08,09:58
Výplatnú pásku pre každého zamestnanca vytlačíš takto:
Otvorí si Mzdy, potom mesiac v ktorom si chceš pásku vytlačiť napr. Február, zobrazia sa ti všetci zamestnanci, ty si myšou vysvietiš kolonku Zamestnanec a napíšeš meno pracovníka, ktorému chceš vytlačiť pásku, program ťa hodí na toto meno, dáš povel ENTER a na obrazovke ti ostane len tento jeden pracovník. Potom dáš myšou tlačové zostavy vľavo hore, a povel výpltaná páska, povelom vytlačiť sa ti podrarí vytlačiť pásku. Tak postupuješ u každého zamestnanca, ktorému chceš vytlačiť pásku. Ak budeš ešte niečo potrebovať ohľadom Pohody tak sa ozvi aj cez súkromnú správu.
atka4
23.04.08,08:28
Výplatnú pásku pre každého zamestnanca vytlačíš takto:
Otvorí si Mzdy, potom mesiac v ktorom si chceš pásku vytlačiť napr. Február, zobrazia sa ti všetci zamestnanci, ty si myšou vysvietiš kolonku Zamestnanec a napíšeš meno pracovníka, ktorému chceš vytlačiť pásku, program ťa hodí na toto meno, dáš povel ENTER a na obrazovke ti ostane len tento jeden pracovník. Potom dáš myšou tlačové zostavy vľavo hore, a povel výpltaná páska, povelom vytlačiť sa ti podrarí vytlačiť pásku. Tak postupuješ u každého zamestnanca, ktorému chceš vytlačiť pásku. Ak budeš ešte niečo potrebovať ohľadom Pohody tak sa ozvi aj cez súkromnú správu.
Môžeš postupovať aj takto:
Otvoríš si Mzdy-mesiac z ktorého chceš výplatnú pásku vytlačiť, zobrazia sa ti všetci zamestnanci, v ľavej časti máš pred menami možnosť označiť krížikom riadok, t.j. označíš konkrétneho zamestnanca, ale môžeš aj viacerých, ak nechceš všetkých. Keď máš označené, ťukneš na ten krížik v "nultom" riadku, ponúknu sa ti možnosti moje označené - označené-neoznačené, ty vyberieš, označené. Na obrazovke potom máš už len toho vybratého (vybratých) zamestnancov a pokračuješ v tlači klasicky súbor-tlačové zostavy-výplatný list...(alebo cez ikonu v riadku pod súborom druhá zľana a pokračuješ...)