mihihi
28.03.08,17:23
Mam otvorené relaxačne centrum(sauna,solarko,masáže,výrivka parný box,striekanie na telo)Zaujíma ma čo vám chýba v relaxačnom centre nejake nápady.
judita1971
28.03.08,16:40
och, ako rada by som tam "zavítala" ,som tak unavená, že by som uvítala, keby po mňa prišli domov a presvedčili, že si naozaj zaslúžim trocha relaxu a aby našli v mojom kalendári trocha voľného času. A aby mi skontrolovali kufor, keď budem s nimi odchádzať, aby som si nezbalila prácu, veď čo tam budem robiť.

Uvítala by som miestnosť, kde by bolo úplné ticho.Len ticho.
rotvik1965
28.03.08,19:42
Hlavne kvalifikovany, sympaticky personal.
misomiso
28.03.08,20:26
Nejake to pivecko a internet...
hanelie
29.03.08,06:30
relaxačná hudba, množstvo živej zelene, energetické nápoje, :)
mihihi
29.03.08,15:08
Vďaka za rady.už sú na ceste k splneniu.A čo by som mala zrealizovať aby bolo viac zákaznikov.
Zoltán Kovács
29.03.08,15:11
Vďaka za rady.už sú na ceste k splneniu.A čo by som mala zrealizovať aby bolo viac zákaznikov.

Dobre premyslený a cielený marketing.
zuhl
29.03.08,15:12
Ak tam po DP nabehnú všetci poraďáci, tak budeš mať klientov až až.
Igy
29.03.08,17:46
No mne by vyhovovalo sukromie. A to je v rozpore s tym tvojim druhym cielom, mat tam co najviac zakaznikov :-)
V relax centre pre mna okrem sluzieb je najviac dolezite prostredie. Aby aj zrelaxovalo nie len telo ale aj dusa...
mihihi
30.03.08,08:23
Ahoj!čo znamená DP dobrá ponuka?Ja hľadám dobrú ponuku(nápad)
DanielaSL
30.03.08,08:32
Vďaka za rady.už sú na ceste k splneniu.A čo by som mala zrealizovať aby bolo viac zákaznikov.

Rozhodne dobrú masérku, alebo maséra...ktorý len takým obyčajným hladkaním neodbije klienta za 10 minút. A ktorý/á ovláda viac druhov masáží.
RenataK
30.03.08,08:37
Ahoj!čo znamená DP dobrá ponuka?Ja hľadám dobrú ponuku(nápad)
DP = daňové priznanie, takže sa píše " ak po DP (daňových priznaniach) nabehnú ........
BABIKA2008
03.04.08,17:52
Ahojky,
tak máš tam, všetko, čo k dobrému relaxu patrí. Ja by som ešte doporučila nejaký barik s nápojmi.
A osloviť zákazníkov cez propagáciu, nejaké letáky a reklamy a ešte ponúknuť nejakú akciu.. dať lepšie ceny ako konkurencia.. a trh je tvoj. hehe:D
Heni
03.04.08,19:09
a ja by som prijala aj zamaškrtiť si na sladkostiach či koláčikoch ála "zdravá výživa"...
napríklad: koláčik z ovsených vločiek, celozrnné tyčinky, pohár mrkvovej šťavy... ;)
Heni
03.04.08,19:18
ešte ma napadlo, že by si mohol osloviť firmy s tvojou ponukou, niečo v tom zmysle, že tvoje služby môžu dať zamestnancom vo forme akýchsi poukážok - nech majú kam prispievať zamestnancom zo soc. fondu... ;)
tinky-binky
04.04.08,20:58
ticho, aby si všetci vypli mobily a šepkali, pekná vôňa a príjemný personál. masáže, výrivky, jakuzy, aromaterapia, a iné super veci, ktoré nám nedovolia prepadnúť stresu, skôr by nás odviedli do naších snov a fantázii. ale to ticho je základ, možno pekná hudba a kvety. už sa tam vidím. napíš, kde to bude
Mackovka
05.04.08,05:23
Mám poukážku do relax centra. Naposledy som tam zaviedla sestru, aby ma počkala kým som súrne doobeda v robote musela zariaďovať veci. Moja požiadavka bola, aby jej vyplnili program, tak aby nadväzoval, trval 3-4 hodiny a bol príjemný. Neboli veľmi pružní. Ponúkli jej masáž a vírivku až o 2 hodiny. Skôr čakali aby ona povedala čo chce. Bolo to o ničom. Možno by sa aj o lepšom servise mohlo porozmýšľať a ponúkať nejaké poldenné ucelenejšie programy v relax centre - kde by stačilo povedať celkovú cenu a kde by bolo možné "odložiť" na chvíľu svojich blížnych.
mihihi
05.04.08,06:36
Pozývam Vás do relaxačného centra v Žiline na Zaymusovej 4, nad pizzeriou Campari vchod od VUB.Zatiaľ sa to rozbieha.Momentálne berem na objednavky na t.č.0902 616 769 kým sa to rozbehne.Teším sa na návštevu všetkých poraďákov.