Peter J
29.03.05,10:46
Môže mi niekto prezradiť, kedy možno odpisovať daňovú stratu v plnej výške podľa §30 a kedy sa odpisuje iba 1/5 podľa §52 ???.

Zákon to strašne šlendriánsky vysvetľuje a tlačivo ako predloha je k ničomu.

Ďakujem.
anka1
29.03.05,11:25
Môže mi niekto prezradiť, kedy možno odpisovať daňovú stratu v plnej výške podľa §30 a kedy sa odpisuje iba 1/5 podľa §52 ???.

Zákon to strašne šlendriánsky vysvetľuje a tlačivo ako predloha je k ničomu.

Ďakujem.
Skús popozerať
http://www.porada.sk/showthread.php?t=3518&highlight=da%F2ov%E1+strata
Aťka
29.03.05,11:40
1/5 sa odpisuje ak si uz zacal v minulosti odpocitavat stratu, musis to tak doodpocitavat. A podla §30 ked si nezacal este odpocitavat stratu.