charonme
29.03.08,11:08
nasiel som v zdanlivo serioznom casopise dva velke clanky (evidentne reklamne) o nejakych systemoch vysusovania stien "akvalop" a "vatasi" (nazvy som zatial pre istotu mierne zmenil/anonymizoval) ktore sa len zavesia zo stropu a visia tam desiatky rokov. uvadzaju tam vseliake vagne pseudovedecke vysvetlenia ktore s mainstreamovou uznavanou vedou nemaju nic spolocne. podla mojho osobneho nazoru su to podvodnici. co si o takychto "podnikateloch" myslite vy?
mlaco
29.03.08,17:59
nasiel som v zdanlivo serioznom casopise dva velke clanky (evidentne reklamne) ...

Trochu off-topic poznamka: v istom ceskom casopise o byvani som videl reklamne clanky JASNE vyznacene ze ide o reklamu. Tento pristup vydavatela casopisu velmi kvitujem.


podla mojho osobneho nazoru su to podvodnici. co si o takychto "podnikateloch" myslite vy?

Tazko vycitat nieco tymto podnikatelom... Skor vycitam casopisu ak neoznaci takyto clanok, ze ide (len) o reklamu.
Nam spotrebitelom ostava snad len osobne prispievat ku kvalite obsahu stranok ako Porada.sk, aby sme si mohli vymienat relevantne (nie-reklamne) informacie.