mihihi
29.03.08,16:15
Čaute!Prosím Vás poraďte mi ako funguju internetove kaviarne(všetko).Rozmýšlam si otvoriť.A ešte jednu radu:Č o vy na to keby bol v relaxačnom centre dostupný internet.Nieje to blbosť.Zhˇáňam lákadlo na ľudí.Ďík
zuhl
29.03.08,15:21
Ale v relaxačnom centre by sa malo relaxovať a nie pracovať, takže žiadne mobily ani PC.
Igy
29.03.08,17:54
Tiez si myslim ze inet v relax centre nema co robit. No skus porozmyslat co by ludi potesilo. Sprav si kludne nejaky maly prieskum. Dopredu si priprav oblasti na ktore potrebujes odpoved a vybehni do ulic. Pytaj sa ludi, porozpravaj sa s nimi, pocuvaj. Z toho si spravis obraz po com ludom srdce pisti a potom ta mozno napadne nieco co ta bude odlisovat od ostatnych relaxacnych salonov.

Napriklad ked rozmyslam co by ma potesilo, len tak ma napada ze ponukat darcekove sluzby. Napriklad darcek k narodeninam. V relax centre pekne pripravene relaxacne procedury pre dvojice, romanticka hudba, sviecky, potom mala vecera, kvety... Verim ze vela manzelov resp. priatelov by rado zobralo svoju polovicku do relax centra a takto sa vyhli vymyslaniu aky darcek kupit a kam zobrat svoju drahu :-)
Je to len jedna z moznosti a skor doplnkovych sluzieb...
Petra66
03.04.08,19:11
Ahoj,
nemyslim, ze internet je tým vhodným lákadlom na ľudí.
Skús fakt niečo kreatívnejšie. Napríklad tá relaxačná hudba, skús sa inšpirovať konkurenciou.. čo oni majú také netradičné. Alebo priamo skús ten prieskum trhu. Urob si nejaké dotazníky a uvidíš, aké ľudia majú predstavy.:o:):D