Mima P.
30.03.08,09:45
Dobre ranko.
Mam taku otazocku, asi pre Vas smiesnu:
V decembri 2007 sme menili obchod. meno. Vypis z Obchod. registra nam dosiel az v r.2008, teda az v januari 2008 sme boli na DU menit nazov spolocnosti.
Teraz mam dilemu, ci na Hlasení a DP uvadzat stare obchod. meno, kedze bolo k 31.12.2007 na DU registrovane, alebo nove, kedze stare uz 31.3. kedy podavam Hlasenie aj DP uz stare nie je platne.

Dakujem za odpoved, ak si niekto najde cas a prajem krasny jarny den.
Evanka
30.03.08,08:00
Dobre ranko.
Mam taku otazocku, asi pre Vas smiesnu:
V decembri 2007 sme menili obchod. meno. Vypis z Obchod. registra nam dosiel az v r.2008, teda az v januari 2008 sme boli na DU menit nazov spolocnosti.
Teraz mam dilemu, ci na Hlasení a DP uvadzat stare obchod. meno, kedze bolo k 31.12.2007 na DU registrovane, alebo nove, kedze stare uz 31.3. kedy podavam Hlasenie aj DP uz stare nie je platne.

Dakujem za odpoved, ak si niekto najde cas a prajem krasny jarny den.
DÚ treba oznámiť zmenu obchodného mena, ale to ste asi už urobili. Pre PO je dôležité IČO a DIČ a tie vám zostali. Podľa toho je jednoznačné a aký subjekt sa jedná. Ja by som dala na Hlásenie a DP už nový obchodný názov, pretože v čase podávania DP je už v platnosti. Ak ste doteraz neohlásili zmenu, tak by som priložila Prílohu o zmene obchodného mena PO.
Mima P.
30.03.08,08:21
Zmenu obchod. mena sme na DU zahlasili hned v januari 2008.
Dakujem za odpoved:).
Yvvetta
30.03.08,09:00
Tiež odporúčam uviesť už nový názov spoločností