martakremnica
30.03.08,20:07
Prosim o rady ohladne vredov na zaludku a paleni zahy,ktore je s tymto spojene.Sucasne trpim velkou zapchou.
shaarka
31.03.08,10:34
napis na we we we bodka edusan bodka es ka, budes milo prekvapeny.
vasulka
31.03.08,11:10
Prosim o rady ohladne vredov na zaludku a paleni zahy,ktore je s tymto spojene.Sucasne trpim velkou zapchou.
ahoj! Môjmu manželovi pomáha pitie TIBI-vodný kefír. V.
martakremnica
31.03.08,15:26
Srdecne dakujem za radu!!!
Kde kupim tento TIBI-vodny kefir?M.
vasulka
31.03.08,15:32
Ja by som ti podarovala a ešte jeden pán má v Martine.Kde je ti bližšie?Ešte pozri v Porade tému Zdravie -TIBI-nápoj-posledný príspevok.V.
martakremnica
31.03.08,16:43
Si velmi mila,vdaka.Kde byvas?Myslim, ze Martin je pre mna blizsie.M.
martakremnica
31.03.08,16:44
Bola som skutocne milo prekvapena.Super stranka,len keby neriesila chorobY!!!!!
vasulka
31.03.08,16:54
Si velmi mila,vdaka.Kde byvas?Myslim, ze Martin je pre mna blizsie.M.
Bývam pri Leviciach,to je ti asi ďaleko čo?
Bionda
31.03.08,17:25
Antacida vo vsobecnosti bol dobry Ulcogant a Ranital tbl tiez pomozu. Vseobecne mne napr. vadi a robi kyselinu aj cierny caj, najlepsie mi pomoze Rooibos nesladeny bud zeleny alebo normalny fermentovany. Nerozculovat sa pravidelne sa stravovat, eliminovat vsetko co moze vyvolat zvysenu tvorbu kyseliny.
martakremnica
31.03.08,17:40
Mne je vsetko dost daleko lebo nebyvam na Slovensku ale v Rakusku.Je to problem zaslat-s tym,ze ti poslem predom peniaze?
martakremnica
31.03.08,17:41
Bionda dakujem za radu!!!!!
vasulka
01.04.08,12:13
Ahoj! Posielať sa to nedá.Prečítaj si o tom na nete:TIBI vodný kefír.V.:)
tinaM
01.04.08,12:20
Prosim o rady ohladne vredov na zaludku a paleni zahy,ktore je s tymto spojene.Sucasne trpim velkou zapchou.
Roky som mala takého problémy.
Žalúdočné vredy často spôsobuje baktéria "helicobakter" a tá sa dá vyliečiť a je pokoj. Preto odporúčam dať si urobiť toto vyšetrenie, Lieči sa to antibiotikami- trojkombinácia. Neoplatí sa trpieť.Pozri si tu:
http://www.porada.sk/t33603-helikobakter.html
martakremnica
01.04.08,16:57
Tina dakujem ti za radu, .viem pocula som o tejto bakterii-helicobakter.
dusansl
08.04.08,19:40
K danej problematike by som stručne poznamenal, že tento druh onemocnenia treba čo najrýchlejšie riešiť, akékoľvek otáľanie sa zvykne chorému vypomstiť, ak nie horšie tak minimálne rozvinutím choroby.Od neliečeného vredového ochorenia je len krôčik k možnosti vzniku karcinómov.
Nie vždy býva radikálna liečba klasickými antibiotikami úspešná.
recidíva onemocnenia sa zvykne dostaviť do mesiaca po klasickom preliečení. AK sa dostaví takýto scénar alebo si spolu s likvidáciou nechcete kompletne zlikvidovať črevnú mikroflóru a takouto cestou zameniť helikobaktera za dizbakteriózu ponúkam riešenie.
Kontakt je možné vyžiadť od SS. Pmôžem.
misomiso
08.04.08,19:54
Prosim o rady ohladne vredov na zaludku a paleni zahy,ktore je s tymto spojene.Sucasne trpim velkou zapchou.

Pokila nejde zrovna o helikobakter, tak tieto (obidva) problemy ti spolahlivo a ryclo vyriesi konzumacia cerstvej (nevarenej - surovej) zeleniny, ako napr. karfiol, brokolica, mrkva.
Domáca
09.04.08,13:39
Vyskúšala si už OPRAZOLE? Môjmu manželovi to neuveriteľne pomáha.
martakremnica
10.04.08,16:46
Dakujem vam vsetkym za radu.nevyskusala som Oprazole, popytam s ana to lekara.
mareko
11.04.08,13:43
Vraj je na vredy vynikajuca stava (vyrobis v odstavovaci) z cerstvej bielej kapusty..vela, vela, vela. Drzim palce.
martakremnica
11.04.08,17:12
Vraj je na vredy vynikajuca stava (vyrobis v odstavovaci) z cerstvej bielej kapusty..vela, vela, vela. Drzim palce.
Vdaka za radu, vyskusam...
ppaalloo
16.04.08,07:43
máme odskúšané : denne zjesť 1-2 surové zemiaky ako jablko,príp.nastrúhať.Vredy sa zasušili,plánovaná operácia sa zrušila.
petmar
16.04.08,08:52
Môj svokor mal so žalúdkom problémy, že mu hrče až von nadúvali brucho. Vyliečil si to tak, že každý večer chodil na salaš na teplú čerstvo odváranú žinčicu, keď ju varili. Prešlo mu to a ešte si aj pochutnával, a my s ním... A bolo to v tom meste, čo máš vo svojom mene (nicku) , ibaže dosť dávno... pozdravujem! :)
dusansl
16.04.08,19:08
Neriešené žalúdočné vredy -najistejšia cesta k rakovine!
tento problém kasická medicína rieši predajom liekov, čo v našej spoločnosti nik nepokladá za amorálne.
Hoci ak len náznakom napoviete, že je aj iná , pre organizmus schodnejšia cesta návratu zdravia - DOKONCA BEZ VEDĽAJŠÍCH ÚČINKOV -stanete sa ľahko persona non grata. A to dokonca aj na porade.
Prajem skoré zdravie. dušansl.
arizona
18.04.08,20:39
Mne pomáha od bolesti žalúdka čaj Eugastrin(bežne v lekárňach), alebo čaj z mäty.Je lepšie zasadiť si a trhať čerstvé lístky(ak nezoženieš, môžem ti poslať) . Skús si najskôr urobiť takú 3.týždňovú kúru -z čaju repíka(ten vysušuje vredy),hlavne ráno nalačno a potom po šálke cez deň.
Ale odporúčam dať si urobiť aj test na heliobaktera. Dá sa zistiť aj z krvi, ak máš strch z "hadice". Skús sa pozorovať a zistiť čo ti škodí...a vyvarovať sa toho. Veľa zdaru!:)
tina1
19.04.08,05:46
Neriešené žalúdočné vredy -najistejšia cesta k rakovine!
tento problém kasická medicína rieši predajom liekov, čo v našej spoločnosti nik nepokladá za amorálne.
Hoci ak len náznakom napoviete, že je aj iná , pre organizmus schodnejšia cesta návratu zdravia - DOKONCA BEZ VEDĽAJŠÍCH ÚČINKOV -stanete sa ľahko persona non grata. A to dokonca aj na porade.
Prajem skoré zdravie. dušansl.
Skoda, ze napovies, iba naznakom. Skus opisat tuto liecbu aj tu na porade a mozno sa rozhodnem aj pre tuto alternativu. Hovorit o liecbe naznakom je samovrazdou. Zatial o tvojej liecbe neviem nic a rozhodnut sa pre nic.....