jks
29.03.05,14:47
Mám len jednú nemožnú otázku:

Dúfam, že ja ako účtovník pracujúci na základe živn.listu, si môžem uplatniť výdavky percentom z príjmu. Na daňovom úrade ma trošku zmiatli, ale podľa zákona by to nemal byť problém. Alebo je niečo, čo neviem? Ja viem ,že nič neviem.
Ďakujem.
Naile
29.03.05,15:00
Ak máte iba uvedené príjmy, je to § 6 odsek 1 písm b), tak sa môžu uplatniť paušálne výdavky vo výške 25 % z príjmov.
Helenah
29.03.05,15:12
Môžeš si uplatniť paušálne výdavky vo výške 25% príjmov + príspevky do fondov /poistenia/.
jks
29.03.05,19:56
Ďakujem, ďakujem.
ondrejvla
29.03.05,20:04
Mám len jednú nemožnú otázku:

Dúfam, že ja ako účtovník pracujúci na základe živn.listu, si môžem uplatniť výdavky percentom z príjmu. Na daňovom úrade ma trošku zmiatli, ale podľa zákona by to nemal byť problém. Alebo je niečo, čo neviem? Ja viem ,že nič neviem.
Ďakujem.
Tak to si ozaj už unavený-á! Ako účtovník sa nesmieš dať zmiasť daňovým úradom! Samozrejme, že máš nárok 25% plus odvody do fondov!