ata
29.03.05,15:03
Prosím Vás pekne ,ak má dakto skúsenosti s Alfou,ako tlačíte evidenciu jázd /napr. za mesiac/ Ďakujemmmmmmhttp://www.porada.sk/images/icons/icon9.gif
Zita5
29.03.05,13:10
Atka , klikneš tlač ..jazdy.. tam zadaj dátum od...do .. a tlač .
ata
29.03.05,13:24
Prosím Ťa ZITUŠ ,a do kolonky /Vyplatené (komu) / sa uvádza v tomto prípade ten kto si uplatňuje cestovné náhrady?Mám v tom chaos....Díky ....Čav
Zita5
29.03.05,13:34
Prosím Ťa ZITUŠ ,a do kolonky /Vyplatené (komu) / sa uvádza v tomto prípade ten kto si uplatňuje cestovné náhrady?Mám v tom chaos....Díky ....Čav
Aby sme sa nemotali , teraz hovoríme o výdavkových dokladoch alebo čo myslíš ??

Vyplatené komu ..... uvedieš meno komu určitú sumu preplácaš , ale neviem o čo konkrétne sa jedná .

Konkretizuj .
ata
29.03.05,13:46
Vauuuu,konečne som prišla na spôsob,ktorý si údajne mala na mysli aj Ty:Ja som to najskôr skúšala v evidencii jázd ,tam to nebolo možné,potom som si začala prezerať peň.denník,no a preto tá nevhodná otázka.Nehnevaj sa prosím Ťa,začiatočníci to majú ťažké......Ahoj , Ďakujemmmmm
Zita5
29.03.05,13:55
Atka len sa učkaj . Ak nebudieš niečo vedieť , vidíš že je ochota pomôcť .
ata
29.03.05,14:05
Takí ste všetci zlatí ,až Vám všetkým závidím koľko toho viete,no mňa to ešte len všetko čaká.Účtovníctvo je boj!!!Som však šťastná ,keď s novým problémom ,sa dostavia aj milí poraďáci ochotní pomôcť.Dúfam,že vám to raz budem môcť vrátiť.Príjemný dníček.......