blcha
31.03.08,14:13
V marci sme vytlačili niekoľko tisíc strán z programu OMEGA. Keď som mala tú kopu nezrovnaných papierov na stole, udreli mi do očí šedé pásiky na spodku strany. Tvorili spolu súvislé šedé more.
Tak mi zrazu napadlo, či by sa tlač šedého pásika nedala potlačiť aspoň v marci - keď sa môže zhasnúť osvetlenie Kolosea...?

Chceli by ste to aj vy? Verím, že ak nás bude mnoho, KROS nás vypočuje !
Martina Kavecká
15.04.08,07:11
V marci sme vytlačili niekoľko tisíc strán z programu OMEGA. Keď som mala tú kopu nezrovnaných papierov na stole, udreli mi do očí šedé pásiky na spodku strany. Tvorili spolu súvislé šedé more.
Tak mi zrazu napadlo, či by sa tlač šedého pásika nedala potlačiť aspoň v marci - keď sa môže zhasnúť osvetlenie Kolosea...?

Chceli by ste to aj vy? Verím, že ak nás bude mnoho, KROS nás vypočuje !

Dobrý deň,
šedý pásik, ktorý sa nachádza na tlačových zostavách nie je momentálne možné nijakým spôsobom vypnúť. Váš návrh sa zaradí do užívateľských vylepšení na úpravu programu OMEGA, stačí ak návrh pošlete na našu mailovú adresu (omega@kros.sk) aj s vašimi identifikačnými údajmi.

S pozdravom Martina Kavecká - Kros a.s.
cactus
15.04.08,07:27
Dobrý deň,
šedý pásik, ktorý sa nachádza na tlačových zostavách nie je momentálne možné nijakým spôsobom vypnúť. Váš návrh sa zaradí do užívateľských vylepšení na úpravu programu OMEGA, stačí ak návrh pošlete na na nasu mailovú adresu (omega@kros.sk) aj s vašimi identifikačnými údajmi.

S pozdravom Martina Kavecká - Kros a.s.
páči sa mi reakcia Kros-u.
Už stačí len to, aby užívatelia Kros programu poslali návrh.
Neviem síce o aký pásik sa jedná, ale zaujal ma postoj tvorcov programu.http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
Aljok
15.04.08,08:37
V marci sme vytlačili niekoľko tisíc strán z programu OMEGA. Keď som mala tú kopu nezrovnaných papierov na stole, udreli mi do očí šedé pásiky na spodku strany. Tvorili spolu súvislé šedé more.
Tak mi zrazu napadlo, či by sa tlač šedého pásika nedala potlačiť aspoň v marci - keď sa môže zhasnúť osvetlenie Kolosea...?

Chceli by ste to aj vy? Verím, že ak nás bude mnoho, KROS nás vypočuje !
Oceňujem Tvoju snahu. Ten pásik rozčuľuje aj mňa:mad:, ale až vďaka Tvojmu príspevku som požiadala tvorcov programu Omega mailom o jeho zrušenie.
Je úplne zbytočný a neekonomický (zvyšuje nám náklady na tlač).
Verím, že nám v Krose vyhovejú a pri úpravách programu túto zbytočnosť zrušia.;)
blcha
17.04.08,12:24
Tých hlasov a e-mailov musí byť mnoho, aby sa požiadavkou začali zaoberať. Preto moja snaha o masovku!!