007gituska
01.04.08,07:33
kolegovia organizujú stretko v bardejove. nebolo by užitočné zorganizovať stretko aj v prešove? čo vy na to?
007gituska
01.04.08,05:35
kontrolujem, či som zadala tému. prajem krásny deň
DanielaSL
01.04.08,06:08
A čo takto prísť do BJ?;):)

A potom na oplátku by sa zase prišlo ku vám.... a potom trebárs ku nám...:rolleyes:
007gituska
01.04.08,06:29
keď budem vedieť kedy a kde budete mať stretnutie a keď mi to vyjde časovo, veľmi rada prídem. teším sa vždy, keď spoznám ľudí, ktorí majú chuť pracovať a snahu poradiť. držím palce, aby všetko vyšlo
DanielaSL
01.04.08,06:33
Veď je termín daný... 11.4. o 16:00 na námestí pri Oáze. Ja tam idem zo St.Ľubovne, príď aj ty.
bulnova
10.04.08,10:30
Ak chcete organizovať stretnutie v Prešove - ponúkam svoju záhradu za Kalváriou - krásne prostredie - posedenie v prírode (guláš,živanská...)Zmestí sa veľa ľudí -rozloha 1 ha.
icemonika
21.04.08,21:39
ako s tým stretkom????
icemonika
22.04.08,23:10
kto bude dnes v prešove a má rád literatúru príďte do christianie o 19:00 beseda s prešovským autorom VIŤOM STAVIARSKYM :)
Dav
26.10.08,14:14
7.11. budem v Prešove ma jednom stretnutí, čo tak urobiť aj Poraďácke stretnutie v Prešove 8.11.?
cactus
27.10.08,06:36
7.11. budem v Prešove ma jednom stretnutí, čo tak urobiť aj Poraďácke stretnutie v Prešove 8.11.?

Znie to zaujímavo. Aj by som sa stretkovala v Prešove....keby bolo dosť prihlásených....
babijanka
28.10.08,12:42
Ahojte som nová na porade.sk
A čo takto stretávka poraďákov v Košiciach, alebo už bola?
A ešte by som rada vedela čo sa na tejto stretávke robí, aký je program atď.
Lenka1979
28.10.08,12:46
Ahojte som nová na porade.sk
A čo takto stretávka poraďákov v Košiciach, alebo už bola?
A ešte by som rada vedela čo sa na tejto stretávke robí, aký je program atď.

Príď dnes do BJ a uvidíš, čo sa na takom stretku robí...
babijanka
29.10.08,09:45
Prepáč, ale až teraz som si otvorila poradu .sk, takže každopádne nemám šancu dostať sa dnes do BJ to určite pochopíš. Takže predsa by som len rada vedela, aký program je na takýchto stretávkach.
Lenka1979
29.10.08,11:06
Prepáč, ale až teraz som si otvorila poradu .sk, takže každopádne nemám šancu dostať sa dnes do BJ to určite pochopíš. Takže predsa by som len rada vedela, aký program je na takýchto stretávkach.
Bibi, stretko sme mali včera, takže si to bohužiaľ nestihla.:(
Snáď sa Ti podarí nabudúce otvoriť skôr poradu.sk. Čo sa robí na takých stretávkach? Pije sa kávička, kecáme o práci, o rodine, o všetkom možnom... raz, dva krát také stretko a už sa lepšie spoznávame a máme viac o čom debatiť. Skús prísť a uvidíš.... ;)
babijanka
29.10.08,11:39
Tak díky, snáď na budúce. Dúfam že tie stretávka platia aj pre starších občanov SR (cha-cha) robím si srandu, myslela som tým vekovo starších a nie len samá mlaď, hoci aj s tou si rozumiem, ale predsa vekovo starší už máme iné problémy, témy na debatu, názory na život a pod. No ja som za každú srandu, takže ešte raz nabudúce.......
Lenka1979
29.10.08,11:43
Tak díky, snáď na budúce. Dúfam že tie stretávka platia aj pre starších občanov SR (cha-cha) robím si srandu, myslela som tým vekovo starších a nie len samá mlaď, hoci aj s tou si rozumiem, ale predsa vekovo starší už máme iné problémy, témy na debatu, názory na život a pod. No ja som za každú srandu, takže ešte raz nabudúce.......
Moja zlatá, absolútne sa nemusíš obávať, že tam chodí samá mlaď, ja mám 30 (to sa vôbec netajím) a som tam najmladšia.:--- Tak sa určite potešíme ak Ťa spoznáme nabudúce. papa....
Dav
29.10.08,15:40
7.11. budem v Prešove ma jednom stretnutí, čo tak urobiť aj Poraďácke stretnutie v Prešove 8.11.?

Posúvam. :---
Dav
29.10.08,15:43
Tak díky, snáď na budúce. Dúfam že tie stretávka platia aj pre starších občanov SR (cha-cha) robím si srandu, myslela som tým vekovo starších a nie len samá mlaď, hoci aj s tou si rozumiem, ale predsa vekovo starší už máme iné problémy, témy na debatu, názory na život a pod. No ja som za každú srandu, takže ešte raz nabudúce.......
Od koľko rokov je starší občan?:D
Kazu
29.10.08,16:37
Od koľko rokov je starší občan?:D

Takému sa v letopočte objavuje informácia ......siat...... rokov :---
Rozalka
29.10.08,17:22
Od koľko rokov je starší občan?:D
Olinka, v dvadsiatich som si myslela, že moji rodičia štyridsiatnici už sú. Teraz, keď som oslávila 17 (aj 3x), si aj o 70 ročných nemyslím, že sú starí.
Nedávno ma zaklincovala jedna mladá žena, keď povedala: boli tam také staré - asi 30 ročné - baby. :mad::mad: Pýtam sa, a ty máš koľko? ona že 28 :D
No fajn, vitaj o dva roky medzi nami, starenkami.
Dav
29.10.08,18:12
A to stretnutie? Bude, nebude? Mohlo by byť? Alebo vyhlásim, že 8.11. budem v Prešove v ..................doplním nejaký podnik, a kto chce, nech príde????
Dav
05.11.08,19:13
A to stretnutie? Bude, nebude? Mohlo by byť? Alebo vyhlásim, že 8.11. budem v Prešove v ..................doplním nejaký podnik, a kto chce, nech príde????
Posúvam. Navrhnite miesto, cca okolo 14. hod. Lebo pôjdem do Košíc:---
cactus
06.11.08,07:18
Posúvam. Navrhnite miesto, cca okolo 14. hod. Lebo pôjdem do Košíc:---


Oľga, od pridania tvojho príspevku som si ho stále nechávala otvorený, že na poslednú chvíľu sa ohlásim alebo jednoducho prídem bez ohlásenia, ale.......

Ale práve včera som dostala pozvanie na oslavu narodenín v sobotu poobede, takže, žiaľ, ani PO ani KE nebudú.

Dúfam, že až sa niekedy v budúcnosti nájdeš na východe blízko nás, takže sa to podarí... alebo možno niekde inde na stretku.

Šak niekto tu spomínal aj stretkobus alebo poradabus, ktorý by mal akože spojiť západ s východom...