Querk
01.04.08,08:25
porade radim.:

ad 1 .: na fore otakuland sa my paci to, ked si mozem hocikedy a hociaky prispevok bud editovat alebo vymazat, ci sa jedna o text topicu, alebo text prispevku. Pre mna je toto dolezite, z toho dovodu, ze v mojom jednom topicu sa nachadzaju youtube videa ktore nefunguju a dany prispevok sa neda editovat ani vymazat. Alebo ked po urcitom case najdem chybu v mojom texte a nemozem ju opravit.

ad 2 .: mozem sa vas opytat, ze preco nemozem pridavat temy tam kde sa my najviac hodia. Ako napriklad tato tema sa najviac hodi do "Ako na to? (Tipy na prácu s poradou)" ale tam temu nemozem vytvorit. ?

ad 3 .: vytvaranie tem.: preco musim vyplnovat formular, ked som si uz dane odvetvie tem vybral?

arigatou za odpovede
Richard
01.04.08,06:49
ad 1: aj tu sa dajú editovať či mazať príspevky, avšak len po určitý čas (do 10dní od pridania), editovanie po takomto väčšinou spôsobuje nekonzistenciu témy.

ad 2: každý môže pridávať témy do verejnej časti Porady, zrovna táto téma sa nehodí do rubriky Ako na to (rady a tipy na prácu s Poradou), pretože je to skôr téma ktorá patrí do ohlasov na stránku a ako vidíme, zaradil si ju správne ;)

ad 3 .: žiaľ užívatelia zvykli kliknúť na "Pridať tému" kdekoľvek sa nachádzali a preto sme zaviedli formulár, kde je užívateľ donútený vybrať príslušnú rubriku.
Ani toto nám 100% nezaisťuje správnosť zaradenia, ale pomáha to...