lubiky
01.04.08,10:35
prosim poradte. 31.3.2008 som dala vypoved (po 2,5 rokoch prac.pomeru) a mam 2-mes.vypovednu dobu. V praci do ktorej ma prijali vsak chcu aby som nastupila uz od maja s tym ze by suhlasili aby som este dva tyzdne v maji isla na vypomoc ku mojmu terajsiemu zamestnavatelovi. moj terajsi zamestnavatel ale nechce o dohode ani pocut-pritom ja som si ista ze za mesiac by som cloveka zaucila. Do novej prace vsak nastupit chcem lebo je moja vysnivana a dufam ze sa este so zamestnavatelom dohodnem,ale pre istotu uz uvazujem o extremnom pripade-ze proste od maja nenastupim do prace. Nevadi mi pripadna sankcia vo vyske platu ale keby nahodou mi napisali niekde nejaky zaznam ze som hrubo porusila prac.poriadok..... aky to ma potom dopad na socialku a nejake davky,matersku a tak? kde sa takyto posudok pise a ako sa to da zistit?
Nutricia
01.04.08,08:55
prosim poradte. 31.3.2008 som dala vypoved (po 2,5 rokoch prac.pomeru) a mam 2-mes.vypovednu dobu. V praci do ktorej ma prijali vsak chcu aby som nastupila uz od maja s tym ze by suhlasili aby som este dva tyzdne v maji isla na vypomoc ku mojmu terajsiemu zamestnavatelovi. moj terajsi zamestnavatel ale nechce o dohode ani pocut-pritom ja som si ista ze za mesiac by som cloveka zaucila. Do novej prace vsak nastupit chcem lebo je moja vysnivana a dufam ze sa este so zamestnavatelom dohodnem,ale pre istotu uz uvazujem o extremnom pripade-ze proste od maja nenastupim do prace. Nevadi mi pripadna sankcia vo vyske platu ale keby nahodou mi napisali niekde nejaky zaznam ze som hrubo porusila prac.poriadok..... aky to ma potom dopad na socialku a nejake davky,matersku a tak? kde sa takyto posudok pise a ako sa to da zistit?
Sankcia vo výške jednomes.platu može byt voči tebe uplatnená len ak si so zamestnávatelom podpísala dohodu o uplatnení tohto §.Ako píšeš si u neho zamestnaná 2,5 roka a toto ustanovenie platí od 1.9.2007.Zamestnávatel ti može za neosparvedlnenú absenciu tak akurát krátit dovolenku a skončit s tebou PP okamžite.Posudok sa píše len na základe tvojej žiadosti prípadne sa poskytujú referencie novému zamestnávatelovi.Na dávky to má asi taký vplyv že budeš mat v predchadzajúcom PP prerušené poistenie na SP§26 no myslím že ti to može byt jedno ked už budeš mat nové zamestnanie a nemocensky atd.poistená budeš z nového zamestnania.
lubiky
01.04.08,09:03
Nutricia dakujem. ten paragraf mam v zmluve takze am to asi neminie,ale ked som toto riesenie sefke povedala a ona sa vyjadrila ze to hadam nebude nutne,kedze naozaj mam vo firme dobre renome a dobre hodnotenia a ze to by ona nechcela...lenze je tam este vyssia sefka a este vyssia no a tie uz mozno nebudu mat taky nazor...
Nutricia
01.04.08,09:48
možno ak vychádzaš dobre so svojou šéfkou, myslím tou prvou,kt.máš nad sebou,možno by to mohla trochu potlačit aj hore,vieš niekedy nie je dobré držat tam zamestnanca nasilu nakolko ti taký zamestnanec narobí niekedy viac škody ako osohu.:)nevravím že je to tvoj prípad,ale všetci sa predsa chceme rozíst v dobrom:)