saul
29.03.05,18:19
mam pridelene DIČ pre odborovu organizaciu, moje "prijmy" tvoria prispevky clenov tejto organizacie, musim podavat danove priznanie?

dakujem za odpoved
Naile
30.03.05,09:46
Nie, ak OO má len členské príspevky, tak podľa § 41 ods. 1 ZDP nemusí podať DPPO.