jozefstefan
01.04.08,15:59
Ahojte poradaci!

Mam internetovy bazar, inzertny portal. Sam som naprogramoval aj dal na net. Povodne to bola len taka iniciativa z mojej strany len tak pre zabavu, ale teraz sa to zacina dobre rozbiehat a chcel by som zaviest platby za reklamy a topovanie inzeratov.
V pripade topovania inzaratov sa nejedna o velke sumy, radovo od 20 Sk do 200 Sk v zavislosti od dlzky doby topovania.
Predfakturu s udajmi by som pre sukromne osoby ako aj pre podnikatelske subjekty poslal formou e-mailu, fakturu by som mal uz poslat vo vytlacenej forme - postou.
Mam vystavit na taketo male sumy fakturu? Je to nutne, alebo staci len na vyziadanie poslat?
Totiz ak zaratam postovne, papier obalku, naklad na tlac, tak z tych 20Sk nezostane nic. :mee:
Vediem jednoduche uctovnictvo a peniaze by posielali hned na moj ucet.
Vie mi poradit niekto?
Wotan
01.04.08,18:36
Presne toto by zaujímalo aj mňa. Aj ja plánujem ponúkať drobné služby zákazníkom za malý peniaz - pár desiatok, max.100-150 Sk. Musím aj na také mikroplatby vystaviť faktúry? Pripadá mi to dosť blbé, smiešne a nerentabilné vystaviť faktúru napr. na 10 Sk... Uvažoval som aj o tzv. SMS platbách, ale operátor a poskytovateľ spolu zoberú z tej sumy 75%, takže mi zostane veľké *** .Viete niekto poradiť?


To naozaj nikto nevie poradit?
jozefstefan
08.04.08,08:48
:mee: ...posuvam...