Stanislav 1975
01.04.08,19:56
Milí poraďáci, chcem sa Vás opýtať, či je možné, aby mala Tatrabanka pri nepovolenom prečerpaní účtu ( z dovodu poplatkov za vedenie bú) 469% ročne ? Totiž, ku koncu mesiaca som išiel vďaka poplatkom do debetu - 113.06skk, 7 dňa nasledujúceho mesiaca som mal kreditné obraty a za tých 7 dní si Tatrabanka naúčtovala 10.6 skk. Vobec mi nejde o nejakých smiešnych ( nech si ich nechajú) 10skk, čo je bagateľ v dnešnej dobe, ale ide mi o princíp, ako možu mať reálne iný úrok v praxi ako majú oficiálne v cenníku poplatkov? Nejde o nič iné, iba o princíp
Stanislav 1975
01.04.08,18:00
a ešte ma napadla jedna vec- v podmienkach obchodných majú, že po 6 mesiacoch aktivujú tzv. prečerpanie účtu (povolené)- mne napriek tomu nič také neponúkli ( aj napriek tomu, že obraty na účte sú celkom solídne), ale volajú mi a ponúkajú všelijaké zlaté kreditky a iné úvery ( o ktoré samozrejme nemám záujem), ale to čo majú v OP, tak to neponúknu...
Celé je to nejaké zvláštne...
Chobot
02.04.08,08:17
Milí poraďáci, chcem sa Vás opýtať, či je možné, aby mala Tatrabanka pri nepovolenom prečerpaní účtu ( z dovodu poplatkov za vedenie bú) 469% ročne ? Totiž, ku koncu mesiaca som išiel vďaka poplatkom do debetu - 113.06skk, 7 dňa nasledujúceho mesiaca som mal kreditné obraty a za tých 7 dní si Tatrabanka naúčtovala 10.6 skk. Vobec mi nejde o nejakých smiešnych ( nech si ich nechajú) 10skk, čo je bagateľ v dnešnej dobe, ale ide mi o princíp, ako možu mať reálne iný úrok v praxi ako majú oficiálne v cenníku poplatkov? Nejde o nič iné, iba o princíp

Určite nemajú úrok 469% p.a. Dobre si si pozrel výpis? tých 10,6 SKK sú určite debetné úroky? Na 99% to bude niečo iné, alebo v tej sume bude aj nejaký iný poplatok alebo daň z kreditných úrokov.