laci12
02.04.08,20:47
Dnes som prvý krát skúšal volať cez skype, problém je v tom, že volaného nevidím, prenesie sa mi iba jeden statický obrázok, ale na druhej strane on ma vidí v poriadku. Vie mi v tom niekto poradiť kde môže byť chyba?
Ďakujem
Braňo
02.04.08,19:01
najskôr nainštaluj najnovšiu verziu 3.8.0.96
http://download.skype.com/SkypeSetup-Beta.exe
preinštaluj ovládače ku kamere.
ak nepomôže, problém môže byť v rýchlosti pripojenia.
Stefan2005
03.04.08,05:42
Píšeš o prvom volaní a o probléme s "videním". Zrejme máš na mysli použitie videa.
Keď ťa druhá strana vidí, to znamená, že prenos z tvojej kamery je dobrý, nemusíš preinštalovávať kvôli tomu ovládače webkamery. Druhu stranu nevidíš ty - ale na to prakticky nemusíš mať inštalovanú webkameru vôbec a môžeš ho vidieť - teda problém môže byť u druhej strany. Najlepšie na odskúšanie, kde je chyba, je spojiť sa s tretím účastníkom - keď budú prenosy v poriadku, chyba je u druhej strany, keď bude rovnaký problém, chyba je u teba...

Čo sa týka inštalácie najnovších verzií (najmä beta verzií) - s tým nemám zrovna najlepšie skúsenosti - vyskytujú sa v nich veľakrát nedostatky. Keď treba odskúšať hardware (v prípade jeho problémov), osvedčilo sa mi nainštalovať vždy poslednú stabilnú verziu programu....
jaruj
03.04.08,05:46
a ma ten tvoj naprotivok vobec webkameru?
zistis to v skype, pri jeho mene by sa mala objavit taka mala kamera , ale to len v tom pripade ze on si to u seba nastavil aby sa tento symbol objavil
jm55
26.04.08,16:54
Zdravim. Ja mám takisto tento problém, avšak predtým to bolo OK a teraz to trvá uz mesiac. Poradte prosim, taktiez je to len taticky obrazok a zvuk prenasa.