janula94
02.04.08,21:17
Má niekto postavený RD od projektanta Ing. M. Vorčáka z Rabče-Trend 55, je na stránke www.promiprojekt.sk (http://www.promiprojekt.sk). Ozvite sa.
getrag
03.04.08,06:00
mne sa pozdava ten LAGUNA 18 a s mensimi zmenami ako projektant mal take muchy vychitat na tej LAGUNE 18.
Napr: televizor by nemal byt oproti okno lebo ked zasvieti slnko tak neuvidis nic, dalej ten lomeny mur v lavo hore- naco?
Keby posunul celu lavy stranu dole ziskal by viac miesta v tej zadnej destskej izbe.
A podla mna zbytocne komplikova strecha kvoli vyklenkom.
Ale inka dobre.

tym som chcel len povedat, pokial take detaily nevychita tak nato zabudol alebo ma ine dovody, takze aj druhe projekty moze mat male chybicky.
a ked je dobry a ma vela zakaznikov tak by si mal dat dokolpy www stranku niektore veci nejdu.
chcem len povedat ze rasdej k profesionalom - PRODOM, EUROLINE.

ale to je len moj nazor a mozno som mimo temy tak ma zruste.
janula94
03.04.08,15:39
Veď to je of fy Prodom :)
janaGT
03.04.08,15:47
neviem, ale mne sa na tých domoch resp. na všetkých, ktoré to tak majú, nepáči to, že hneď pri vchode je WC.
r.galovic
03.04.08,17:36
Mne sa ten Trend 55 páči. Snáď by som ale pomocou dverí v tej malej chodbičke spojil garáž s domom. A využil by som podstrešný priestor nad garážou. Ďalej tá fasáda z pohľadu zľava mi príde dosť patetická. Dôležitá je ale aj orientácia tvojho pozemku a či je vo svahu
janula94
07.05.08,19:06
Myslíš, že je tento dom vhodny do svahu? Z obyvacky by sa islo na terasu, ktora by bola na jednej z kaskad?