evka-janekova
03.04.08,09:41
Už dva týždne ma bolí hrdlo, tak som si kúpila sprej JOX. Asi po 3 dňoch sa mi v ústach okolo zadného zubu začalo puchnút, celý zub mám uz skrytý. Strašne to bolí, ani neprežúvam. Vysadila som sprej, myslela som si ze to z toho, a nic. :mee: :mee: :mee:
Nemá niekto s tým skúsenosti. Zub ma nebolí len to okolo. Mám ísť k zubárke alebo k obvodnej doktorke?

Keď sme pri tých zuboch, je aj na zubársky výkon nejaká záruka?

Minulý rok v lete mi zubár opravoval už mŕtvy zub, daval tam niečo kovové. toľko bolesti som si vytrpela a predvčerom sa mi na žuvačke celý zlomil a vypadol. Takže som bez zubu. A to ma stál 2500 sk.

Dakujem za všetko
jessica
03.04.08,07:52
[quote=evka-janekova;699084]Už dva týždne ma bolí hrdlo, tak som si kúpila sprej JOX. Asi po 3 dňoch sa mi v ústach okolo zadného zubu začalo puchnút, celý zub mám uz skrytý. Strašne to bolí, ani neprežúvam. Vysadila som sprej, myslela som si ze to z toho, a nic. :mee: :mee: :mee:
Nemá niekto s tým skúsenosti. Zub ma nebolí len to okolo. Mám ísť k zubárke alebo k obvodnej doktorke?
Určite k zubárke. Vyzerá to na aftu, ktorá vzniká pri zapálenom hrdle hocikde v ústnej dutine. A keď sa vytvorí na ďasne okolo zubu je to mimoriadne bolestivé. Zubár tam dá tzv.drén, ak to nepomôže tak antibiotiká. Len treba čím skôr.

Keď sme pri tých zuboch, je aj na zubársky výkon nejaká záruka?

Minulý rok v lete mi zubár opravoval už mŕtvy zub, daval tam niečo kovové. toľko bolesti som si vytrpela a predvčerom sa mi na žuvačke celý zlomil a vypadol. Takže som bez zubu. A to ma stál 2500 sk.

Naša zubárka záruku berie. Mojej svokre vymieňala po 1/2 roku zdarma celú hornú protézu.
evka-janekova
03.04.08,08:00
ďakujem, zajtra uz aj letím.

To ma mrzí ze mne nemá čo vymeniť, budem štrbavá. :mee: