Liptáčik
03.04.08,11:57
Moja dcéra časť svojho detstva prežila s knihou 64 Osmijankových rozprávok.
Keď z nich vyrástla, darovali sme knihu ďalšiemu dieťaťu v rodine a to zas ďalšiemu. Dnes som stratila prehľad, kde kniha skončila. Mám vnučku, ktorá by už s touto knihou mohla zrásť, problém však je v tom, že nielen túto knihu, ale žiadneho Osmijanka v kníhkupectvách nedostanete a v Antikvariáte sa Osmijanko objaví tak raz za 2 roky. Je mi to ľúto. Boli to rozprávky o niečom inom ako o dnešných kreslelných postavičkách. A teraz moja otázka: Nenájde sa niekde u Vás táto kniha - resp. niečo o Osmijankovi bez toho, aby ju potrebovalo nejaké dieťa? Ja by som sa potešila možnosti mať ju opäť.
lepka
03.04.08,10:46
máme doma dve knihy od Osmijanka(sladké rozprávky a rozprávky o zázračných krajinách)mám k nim síce citovú väzbu,lebo sú to moje prvé knižky vydané v roku 1967,ale knihy nemajú stáť na polici,ale prinášať radosť,som ochotná ti ich zapožičať a potom nám ich vrátiš,veď syn sa ešte nechystá mať prírastok a iné malé dieťa my už mať nebudeme a dovtedy možno spraví radosť Vám pošli mi do SS adresu a ja ti ich pošlem