palosabo
04.04.08,19:41
Dobrý deň.
Mám takýto problém s klávesnicou : vo windowse, worde atď. normálne ide, všetko funguje ako má, ale ako náhle spustím hru, tak mi v nej nefungujú napríklad šípky, alebo niektoré písmená vynechávajú.
Prosím Vás poraďte mi čo by som mal robiť.
Klávesnica tvorí s myškou bezdtrôtový set a má cca 7-8 mesiacov.
Ďakujem Vám
Freddy
04.04.08,17:50
Pekny vecer...

1. Skusal si vymenit baterky v klavesnici? Ked su slabe, moze sa stat, ze pri intenzivnom pouzivani uz nestiha posielat znaky do PC...

2. Skus znovu zosinchronizovat bezdrotovy prijimac a klavesnicu. Su zariadenia, ktore mozu rusit prijem signalu...

3. Neviem aky typ klavesnice mas, ale pokial prijimac mas na kabliku, skus dat hned vedla klavesnice - aby vzdialenost medzi klavesnicou a prijimacom bol co najmensi. Vyskusaj hry, ci idu v poriadku. Aj vzdialenost moze byt problem: cim starsie baterky, tym by mala byt vzdialenost medzi prijimacom a klavesnicou mensia...

Dufam, ze Ti to pomoze...
Chobot
04.04.08,18:15
Dobrý deň.
Mám takýto problém s klávesnicou : vo windowse, worde atď. normálne ide, všetko funguje ako má, ale ako náhle spustím hru, tak mi v nej nefungujú napríklad šípky, alebo niektoré písmená vynechávajú.
Prosím Vás poraďte mi čo by som mal robiť.
Klávesnica tvorí s myškou bezdtrôtový set a má cca 7-8 mesiacov.
Ďakujem Vám

Ešte pozri, ako máš v hre definované ovládanie. Malo by to byť niekde v menu Controls. Možno máš nastavené iné klávesy na ovládanie.