zuzanka84
05.04.08,23:25
Ahojte poraďáci,
o 2 týždne mám svadbu a akosi až teraz som si spomenula, že som biela ako stena a chcelo by to trošku hnedší efekt, aby som so šatami nesplývala.chcem sa hlavne opýtať, ak by som ešte teraz išla do solária, stihla by som za 2 týždne vyčarovať želaný efekt? samoopľovacie mlieko nechcem, pretože mi už viac známych povedalo, že od toho zostanú hlavne na bielych šatách nepekné hnedé fľaky..
durisovad
06.04.08,20:12
A preco musis mat tmavu farbu? Ak sa nemylim, uz davnejsie je moderne byt co najbelsia, zvlast ak si nevesta.
Opalovanie poskodzuje pokozku, rychlejsie sa tvoria vrasky a vraj aj rakovina koze.
Ak napriek tomu chces mat tmavsiu plet, skus zajst za skusenou kozmetickou, iste ti nieco poradi, co ti neuskodi a bude podla tvojho vkusu.
sysula
07.04.08,05:29
A co tak vyskusat sprejove opalenie? Za par minut dosiahnes zelany a hlavne zdravy efekt..Ja som to mala na svojej svadbe a vydrzi to 7-10 dni :)
rauh
05.05.08,14:36
No neviem, ale ja by som za tych par dni do svadby mal hlavu plnu inych problemov, nez trapit sa nad farbou mojej koze, ved casu na opalovanie budes mat na svadobnej ceste az, az;) ... skus ten spray. Krasne-stastne-pokojne a hlavne romanticke chvile v manzelstve prajem!
evina
05.05.08,14:39
..len , aby miesto želaného efektu neostali fľaky po spray, alebo spálená koža zo solárka....Robiť niečo narýchlo by som v tomto prípade neriskovala....a
bendo
05.05.08,14:56
Ja som to vyriešila telovým mliekom, v ktorom boli pridané čiastočky ako v samoopalovacom spreji + Beta karotén, čo vytvorilo približne po 1 mesiaci používania (záleží aj od farby pokožky - tá moja je dosť bledá, takže to trvalo dlhšie...) efekt opálenia. Vyzeralo to prirodzene a hlavne žiadne fľaky ani na tele ani na šatách!
zuzanka84
09.05.08,10:42
Takze uz mam takmer 3 tyzdne po svadbe a nakoniec som to skusila s tym solarkom.Ja som nechcela byt ako cernoska, len aspon o kusok hnedsia a myslim ze to aj celkom vyslo. Saty sa nadherne vynimali, no bola som velmi spokojna...uz si len zelat taky krasny zivot ako bola svadba:)