veronix
30.03.05,13:48
Ahojte!Prosim, poradte mi postup, co vsetko si mam skontrolovat v Omege a co vytlacit aby som vyplnila správne danove priznanie pre PO. Este som ho nikdy nerobila. Aj firma je mlada. Vznikla len v juli 2004!Cize moc toho tam neni. Uz mam fakt malo casu na to, tak please pomozte mi!!! Vdaka Veronix
UCET
30.03.05,13:57
Ahojte!Prosim, poradte mi postup, co vsetko si mam skontrolovat v Omege a co vytlacit aby som vyplnila správne danove priznanie pre PO. Este som ho nikdy nerobila. Aj firma je mlada. Vznikla len v juli 2004!Cize moc toho tam neni. Uz mam fakt malo casu na to, tak please pomozte mi!!! Vdaka Veronix
v prvom rade si spusti kontrolu Firma - Kontrola ci nahodou nie su dajake zavazne chyby. Treba douctovat vsetko a potom je potrebne urobit uzavierky A,B,D a samotnu zavierku. Nemaj strach daju sa zrusit a opakovat ak treba. Potom by som si odkontroloval saldokonto na hlavnu knihu. Zostatky na pokladni a na BU. Treba skontrolovat odpisy.To take zakladne veci. Vytlacis si suvahu vykaz - vykaz ziskov a strat, hlavnu knihu a dalsie veci si mozes vytlacit aj spatne. Ak mas naozaj len novu mladu firmu tak by tam nemalo byt nic specifické. Este ak nahodou mas aj zahranicnu menu tak nezabudne na zuctovanie kurz. rozdielov.