bianka99
06.04.08,21:30
Ahojte chcela by som Vás poprosiť či mi neviete poradiť nejaký dobrý mzdový program max. do 5 firiem a aj cenovo výhodný ,ale aj nech stojí za to :confused: Nie som náročná :):):):) Ďakujem Deni.

dedenz@pobox.sk
Zoltán Kovács
06.04.08,19:35
Napríklad MRP multiverzia.
kukučka
06.04.08,19:41
koľko zamestnancov?
bianka99
06.04.08,19:52
koľko zamestnancov?
v každej firme je do cca 5 zamestnancov
bianka99
06.04.08,19:52
Napríklad MRP multiverzia.
MRP je výborný,ale strašne drahý :-(((
arp69
06.04.08,21:06
Pozri si Oberon od firmy Exalogic. Výborná cena.
endrju
07.04.08,03:28
Ahojte chcela by som Vás poprosiť či mi neviete poradiť nejaký dobrý mzdový program max. do 5 firiem a aj cenovo výhodný ,ale aj nech stojí za to :confused: Nie som náročná :):):):) Ďakujem Deni.

dedenz@pobox.sk
http://www.porada.sk/t55179-aky-mzdovy-softver.html
http://www.porada.sk/t50620-porovnanie-mzdovych-sw.html
Zoltán Kovács
07.04.08,03:33
MRP je výborný,ale strašne drahý :-(((

Čo je potom lacný program, keď MRP multi za 6 tisíc je strašne drahý?
endrju
07.04.08,04:04
Lacný je taký program, za používanie ktorého dodávateľ bude pravidelne mesačne platiť užívateľovi.
Lacný program robí všetky úkony sám a v prípade, že užívateľ niečo neovláda, tak mu to program sám povie.
Okrem toho lacný program zvláda všetky obslužné práce (varenie kávy, zdvíhanie telefónov, "škrabkanie po pätách" nezvratne baohatnúceho majiteľa a pod.)
Zoli, veď to je predsa nad slnko jasnejšie. Že Ťa vôbec mohla napadnúť taká otázka. :D :--- :cool:
bianka99
07.04.08,10:47
Pozri si Oberon od firmy Exalogic. Výborná cena.
Oberon som počula výborná cena ale spokojnosť eé žiadnu pozitívnu :-(((
bianka99
07.04.08,10:49
Endrju porovnať viem len MRP a ako tak Kros cenovo sú určite odlišné...Ja potrebujem len na tri firmy nakolko doma nemám plnú verziu tak potrebujem si kupit nieco nove ale myslela som ,ze aj nie tak drahe hmm...dakujem :rolleyes::cool:
liba2
07.04.08,11:03
Ja ti odporúčam Olymp. Nakŕmiš ho údajmi a všetko spracuje sám. Na nič nezabúda. Cena sa odvíja od počtu spracovávaných výplat v mesiaci.
Zoltán Kovács
07.04.08,12:03
Endrju porovnať viem len MRP a ako tak Kros cenovo sú určite odlišné...Ja potrebujem len na tri firmy nakolko doma nemám plnú verziu tak potrebujem si kupit nieco nove ale myslela som ,ze aj nie tak drahe hmm...dakujem :rolleyes::cool:

No pri tej cene MRP by som povedal, že je to rýchlonávratná investícia. Vychádzam z toho, že potrebuješ pre 3 firmy. Takže na jednu firmu pripadne 2 tisíc z ceny. Nech v každej firme pracujú 3 zamestnanci. To je 9 ľudí. Ak cena za vyhotovenie miezd je stanovená okolo 250 Sk na človeka, tak do troch mesiacoch máš späť investíciu.

A ešte stále máš rezervu na ďalšie firmy.
aňuša
07.04.08,12:49
Ja mám OLYMP a som veľmi spokojná. :):):):):)
Jana Motyčková
07.04.08,13:17
www.somitrencin.sk
3 firmy, každá do 5 zam. 3625 Sk
5 firiem, každá do 5 zam. 4350 Sk
garter
03.05.08,14:52
www.somitrencin.sk (http://www.somitrencin.sk)
3 firmy, každá do 5 zam. 3625 Sk
5 firiem, každá do 5 zam. 4350 Sk

Program Somi používam cca 1 rok a som s ním nadmieru spokojná. Program nakŕmite údajmi a výplaty máte spracované rýchlosťou blesku. Oproti tomu čo som využívala predtým je podľa mňa komfortný. Ja som dlho váhala pri výbere softu, veď si to kupujeme na dlšie obdobie - aspoň ja si neviem predstaviť meniť soft každý rok. Proptne sú do programu spracované legislatívne zmeny a niekedy aj s bonusom, čo skomfortní prácu.
Treba si nájsť čas na vyskúšanie demo verzií a potom sa rozhodnúť. Ja som svoju voľbu neoľutovala.
Ďaľším programom tejto firmy, s ktorým som tiež nadmieru spokojná je na spracovanie RZZP. Treba zažiť...
ErikaDP
04.05.08,09:31
2.rok používam OLYMP od Krosu a môžem ho doporučiť. Oceňujem rýchle reakcie Krosu na zmeny legislatívy, komplexnosť programu - nielen čo sa týka spracovania samotných miezd a odvodov, ale aj personalistiky. Výrazne mi oproti predchádzajúcemu software pomohol s papierovačkami pre poisťovne ( reg.listy, agenda pri PN, pri skončení PP ...). Olymp mi dal trochu zabrať kým som do neho vnikla, práve kôli jeho komplexnosti, učila som sa ho sama, bez školenia ale dá sa to zvladnuť. Teraz neľutujem a doporučujem aj ďaľším. Ak sú nejaké nedostaky tak len také nepodstatné, napr. neobsahuje formulár prihláška zamestnávateľa do poisťovne ale toto nie je tak často používané tlačivo, uvádzam to len na ilustráciu toho, že Olympu sa málo čo dá vyčítať.
garter
04.05.08,15:14
Funkcie čo má Olymp má aj Somi a cenovo sú omnoho prijateľnejší. Ja som sa rozhodovala medzi týmito dvomi programami. Inak s Krosom (mám Alfu aj Omegu) som spokojná, a dlho som váhala, ale vyhral program Somi.
rommy
05.05.08,05:06
Ahoj poraďáci, tiež hľadám mzdový soft na doma, so mzdami ešte len začínam, ale popri školení by som sa rada učila pracovať aj s novým mzdovým programom a rozhodujem sa medzi pohodou a MRP vedeli by ste mi poradiť ktorý je lepší? Alebo prijateľnejší?