Soňula
07.04.08,08:45
Bol niekto z Vás ubytovaný v areály kúpaliska Dolná Strehová v chate-zrube? Ako tam je, ako sa Vám tam páčilo? Čo kúpanie? Plánujeme tam isť taraz cez leto aj s deťmi.
kamionman
07.04.08,07:18
Ahoj, bol som tam s rodinou na dovolenke minulý rok. Nebol to ten zrub, čo píšeš, bola to chata. Keď nie ste nároční, tak je to OK ceny sú v pohode.
Bazény boli postavené za socíku, hovorí sa tam o rekonštrukcii, ale kedy to asi nikto nevie - teda minulý rok to nevedeli. Ináč tam bolo celkom fajn, ak by bolo miesto zašiel by som tam aj tento rok.
Soňula
07.04.08,07:49
Dík, mňa práve prekvapuje " ta cena v pohode". Nie sme náročný, ale radšej si čosi priplatím, aby som tu dovolenku užila. prosím ťa
kamionmam, dá sa tam aj grilovať/ ako to píšu v letáku/ pri tej chatke?
kamionman
07.04.08,11:07
Cena v pohode znamená, že nie sú premrštené, ako to zvyčajne v letoviskách býva. Určite môžeš pri chatke grilovať, s tým nie je problém. Môžete športovať, my sme hrali nohejbal, volejbal, je tam tenisový kurt. Deti po raňajkách sa môžu ísť hneď kúpať, aj bez rodičov - podľa veku. Plavčíci sú stále na svojich miestach, robia čo je ich povinnosť. Sú tam nejaké bary, menšie potraviny. Areál nemusíš opúšťať. :):)
Orim
07.04.08,17:07
Asi pred 30 rokmi som tam stanoval s partiou. Už vtedy boli ceny v pohode. :D
zuzi1
06.05.08,15:45
Čaute, ja bývam asi tak 12 km od Dolnej Strehovej. Kúpalisko je v pohode, len aby vám to vyšlo s počasím. Rekonštrukcia bude prebiehať po tohtoročnej sezóne. Je tam reštaurácia, množstvo stánkov, bufetov, zelôenina, ovocie a ak tam predsa len niečo nezoženieš môžeš ísť pokojne do dediny.