dusan2dusan2
29.03.08,15:24
nevie mi niekto poradit,program na kreslenie projektov domov a prestavbystriech?
sthruska
30.03.08,08:29
Akýkoľvek CAD systém. U nás je rozšírený AutoCad. Sú aj nejaké free, ale ich nepoznám. Napr. FloorPlan
kratky21
06.04.08,18:08
Zdravim neviete ako zakotujem v AutoCade priemer. Jedna sa o kotu hradela v pohlade. Takze ked zam dimension tak mi tam da rozmer ale nie fi. Ak dam zmenit kotu viem tam pridat tolerancie ale neviem tam dat to grecke pismeno fi . Poradte nechce sa mi to stale kreslit ako kruzok a potom to preciarkovat.
dancika
06.04.08,18:52
Zdravim neviete ako zakotujem v AutoCade priemer. Jedna sa o kotu hradela v pohlade. Takze ked zam dimension tak mi tam da rozmer ale nie fi. Ak dam zmenit kotu viem tam pridat tolerancie ale neviem tam dat to grecke pismeno fi . Poradte nechce sa mi to stale kreslit ako kruzok a potom to preciarkovat.

Napises %%c a zmeni sa ti to na fi ;)
kratky21
08.04.08,13:34
dakujem
dancika
08.04.08,13:38
Nie je zac, ked treba z CADu este nieco, staci sa opytat ;)
jeny9999
27.10.08,09:56
ahoj dancika..
mam otazocku..
chcem sa naucit pouzivat autocad..existuje nejaka prirucka?
ZDENIELA
27.10.08,11:11
Ja mám Názorný pruvodce AUTOCAD LT PRO VERZE 2004 až 2005 od Petra Janečka,
je v češtine, ale myslím že v jazyku slovenskom nie je žiadna. Pre mňa ako úplného samouka a nie príliš náročného "kresliča" celkom fajn príručka
matkoss
01.12.09,13:48
Dobrý den mám taký menší problem neviem si poradit s kotovaním priemeru ked okotujem priemer obycajneho kruhu tak mi hodi kotovaciu ciaru iba do polovice nie cez cely priemer kruznice. Kota obsahuje vsetko co ma aj fíí znak aj hodnotu spravnu vsetko je tak ako ma byt az nato ze kotovacia ciara je do polky podobne ako pri kotovani polomeru. Neviem si poradit zo zmenou tohto nastavenia uz som skusal aj vselico ale nic. Dakujem