Remusus
07.04.08,11:53
Vie mi niekto poradit?
Pokial existuje firma a chce si ju dat podnikatel ohodnotit z dovodu rozvodu, kto vykonava toto ohodnotenie?
Dakujem za pomoc.
Remusus
07.04.08,11:18
naozaj mi v tom nik nevie poradit??????
Chobot
07.04.08,13:10
Vie mi niekto poradit?
Pokial existuje firma a chce si ju dat podnikatel ohodnotit z dovodu rozvodu, kto vykonava toto ohodnotenie?
Dakujem za pomoc.

Našu firmu ohodnocovala minulý rok firma Delloite. Skús sa obrátiť na nejakú auditorskú firmu, či robia ohodnotenie. Záleží však od toho, v akej oblasti podnikáš. Za také ohodnotenie ale rátaj s mastným poplatkom.
uverovyanalytik
07.04.08,14:02
Ocenenia mozu byt rozne, napr. obligatorne ocenenia vyplyvajuce napr. z obchodneho zakonnika mozu robit len sudny znalci v odbore Ekonomiky, resp. znalecke organizacie. (daju sa zistit na prislusnom sude), business ocenenia (predaj, kupa firmy) pre interne potreby resp. ocenenia nevyplyvajuce z legislativy robia samozrejme aj ini (cena zavisi od mena, kvality, sofistikovanosti ocenenia). v tvojom pripade by som odporucal oslovit sudneho znalca. v pripade potreby moze znalca urcit sam sud. v pripade ak by si potreboval ocenenie, NIE pre potreby sudneho konania, tak daj vediet.....
Remusus
07.04.08,14:14
ok
vdaka za radu:-)
pozistujem a dam vediet.
uverovyanalytik
07.04.08,14:43
Chobot, mozno by sa dali najst aj lacnejsi.. :)))