misomiso
07.04.08,14:03
Ma niekto kontakt na firmu, ktora to robi? Teda ak to vobec niekto este robi na Slovensku. Teraz v poslednych rokoch som videl vsade inzerovat iba vtlacanie nejakych injektazi do mokreho muriva.

Ja by som mal zaujem o metodu, kedy sa do muru (do vodorovnej spary v murive) nastreluje profilovany nerezovy plech. Videl som to "po revolucii" aplikovat na niektore hist. budovy v BA, ale odvtedy sa toho neviem dopatrat.
petmar
07.04.08,14:26
určite sa to robí, videl som to na vlaňajšom Conecu, hľadám prospekt, ale nenachádzam... ale dá sa iste vygúgliť. Je to asi najlepší a trváci spôsob izolácie - podľa mňa. Tuším bola tá firma z čiech.
misomiso
07.04.08,14:34
Aha - takze asi treba na Coneco. Ale ja to potrebujem na vych Slovensku, troacha daleko z Ciech. Kedby ste este niekto vedeli, hodte sem nejaky kontakt please.
Zoltán Kovács
07.04.08,14:39
misomiso
07.04.08,15:58
Diky, podrezavanie sice nie je prave to, co som chcel hladat, ale jeden z odkazov sa trafil. Sanstav robi to, co potrebujem.
viliam.durina
31.05.10,10:01
Neviete, aká hrúbka plechu sa používa? Prípadne aj aký druh plechu je vhodný/nevhodný? Je viac druhov nereze...