inula
07.04.08,16:33
Poradte mi prosim niekto, ako mam zadavat jazdy v knihe jazd ked je jazda aj mimo mesta aj v meste...skusila som si tam zakliknut ze v meste,ale to mi pocita len podla spotreby v meste...a ja by som potrebovala zrejme skor kombinovanu...Dufam,ze som to napisala zrozumietelne...uvediem radsej priklad: jazda TN-BA ale aj po BA sa jazdilo...musim to davat ako dalsiu jazdu po BA,alebo sa to nejako da spravit?
Som z toho uplne mimo,prosim radte....
Vdaka...
inula
25.06.08,16:30
Poradte mi prosim niekto, ako mam zadavat jazdy v knihe jazd ked je jazda aj mimo mesta aj v meste...skusila som si tam zakliknut ze v meste,ale to mi pocita len podla spotreby v meste...a ja by som potrebovala zrejme skor kombinovanu...Dufam,ze som to napisala zrozumietelne...uvediem radsej priklad: jazda TN-BA ale aj po BA sa jazdilo...musim to davat ako dalsiu jazdu po BA,alebo sa to nejako da spravit?
Som z toho uplne mimo,prosim radte....
Vdaka...

Nikto nevie poradit?
m.hladka
25.06.08,16:43
Malo by byť v programe aj poličko na zaškrtnutie kombinovaná. Ak tam nie je, tak nezaklikni v meste - nechaj to voľne. Alebo vypočítaj si priemernú spotrebu.
inula
26.06.08,08:50
Kombinovana spotreba je len v nadstaveni, ked uz zadavam priamo jazdu mam tam na zaskrnutie len moznost v meste,ak ju nezaskrknem pocita ako mimo mesta spotrebu...jedine si nadstavit do ciselnika namiesto mimo mesta kombinovanu...a pouzivat ju stale a ked je jazda len v meste,tak zaskrknem policko jazda v meste. Myslis si ze to tak moze byt?
m.hladka
26.06.08,20:05
To by mohlo byť.