pepanius
07.04.08,17:02
Ahojte poradaci

vie mi niekto pomoct so skusenostami ohladne stropu od firmy Impex Sturovo. Ponukaju zaujimavy predpnuty strop ale rady a skusenosti od vas by bodli. Ci uz skusenosti s firmou ako takou a samozrejme ich ponukanym stropom.

Dakujem
NeMaria
07.04.08,16:01
Ahoj, mame tento strop a zatial sme spokojni. Vybavovala som to cez stavebniny, odkial sme brali takmer vsetok material. Prisiel veduci, pomeral, urobil kladacsky plan, objednal, doviezol a my sme len zaplatili. Na pivnicu nam to rukou na aute vylozil a chalani to iba poukladali, na poschodie sme museli mat zeriav. Beton je predsa len beton. Vybrali sme si ho preto, ze jeho pokladka sa nam zdala najjednoduchsia a nosniky sa do 7 m nemusia ani podopierat (iba to ukladanie...:o). Mam pocit, ze su tak predpate, ze ani po zaliati betonom sa uplne nevyrovnali a stale sa mi zdaju prehnute...:D Dokonca sme z nich urobili aj vysunuty balkon na poschodi (objednali sme o 1 m dlhsie nosniky a vlozky do nich). Vyrobca povoluje vysunutie bez podpery tusim do 1,2 m. Ak mas otazky konkretnejsie, pytaj sa, odpoviem... ;) m
pepanius
08.04.08,05:25
Ahoj. Dakujem za reakciu. Mas na seba nejaky kontakt? Aby sme nemuseli vypisovat tu dlhe romany. Mailom by to bolo jednoduchsie.
220870
08.04.08,18:06
Predpäté nosníky sú trochu drahšia záležitosť. Treba to dobre pomerať a hlavne skúsených majstrov .
pepanius
09.04.08,09:22
Ahoj - mas s tym skusenosti? Pripadne co tym myslis ze skusenych majstrov
deskos
09.04.08,13:28
Dobrý deň. Aj my máme postavený dom s týmto stropom /bývame v ňom už tretí rok/. Tento strop odporúčam - rýchla pokládka, žiadne drevené stlpy na podloženie a na vrch len 5 cm betón. V dvojgaráži máme 6m nosníky bez toho, že by sme priestor garáže museli zmenšovať o nejaké nosné stĺpy. My sme si ho dali doviesť zo Štúrova až do Rožňavy , ale stálo to za to. Na základe nášho odporúčania už je tento strop aj na iných domoch.
getrag
09.04.08,15:20
ale vysvetlite mi v com je to lepsie nez montovany strop od Prorothermu alebo Ytongu
220870
09.04.08,19:23
Je to úplne jednoduché. Pri porovnatelnej kvalite, ide o cenu.
deskos
13.04.08,12:09
Dobrý deň. Pýtali ste sa, že v čom je lepší strop od Impexu. 1. Odpadne Vám potreba strop pred zaliatim betónom podoprieť stojkami /drevenými alebo kovovými/- ušetrené peniaze. 2. Na zaliatie tohto stropu je potrebné oveľa menšie množstvo betónu/ 5-6cm hrúbka stačí/ - ušetrené peniaze. 3. Ak potrebujete preklenúť väčšie vzdialenosti bez toho, aby Vám v interieri strašil nejaký nosný stĺp /napr. nám v garáži/. Nosníky sa vyrábajú ak si dobre pamätám do dĺžky 7m. 4. Možnosť pokračovať v prácach po troch dňoch po zaliatí betónom. To sú veci, ktoré nás presvedčili o tom, že sme stavali práve s týmto stropom.
Maťoh
14.04.08,06:01
Dobrý deň, aký je zhruba cenový rozdiel medzi stropami od Ytongu, Porothermu a Impexu? Ak počítame cenu +- na m2?
Ď.
bosska
14.04.08,06:37
Dobrý deň!

Osobne predávam Predpätý stropný systém. Ak máte akúkoľvek otázku, rada Vám odpoviem.
pepanius
14.04.08,10:21
Zdravim vas

dal som si vypracovat ponuky od roznych spolocnosti na stropy a vyslo mi taketo nieco

rozmery domu 9x10 cize 90m2 z coho ide dolu schodiskko cca. 4m4
samozrejme to zavisi od projektu-kolko vam vychadza nosnikov a ako dlhych

impex sturovo - predpaty strop 58 tisic
porfix-keramicky strop 62 tisic
jeden sukromnik zo senca - 43 tisic
karovic - 55 tisic
wienerberger - ten som si len sa vypocital odhadom cca. 80-90 tisic
do pezinskych tehelni som volal ale bol tam tak neochotny clovek ze som to asi po 6 prepojeni telefonu na tu spravnu osobu vzdal
tefaldon
10.03.09,18:52
Dobrý deň.
Ďakujem za postrehy a názory, ktoré ste tu prezentovali. Doplňujúce informácie nájdete na www strop sk .
Marián Farkaš, BAU-IMPEX s.r.o., Štúrovo, majiteľ
Wlady
11.03.09,05:48
Dobrý deň.
Ďakujem za postrehy a názory, ktoré ste tu prezentovali. Doplňujúce informácie nájdete na www strop sk .
Marián Farkaš, BAU-IMPEX s.r.o., Štúrovo, majiteľ

Zas si tu niekdo robi reklamu.....
Pista64
29.04.12,08:38
Ja som tiež využil výhody predpätého systému od Bauimpexu. Mám však s touto firmou a p. Farkašom veľmi zlé skúsenosti. Celú dodávku som zaplatil predfaktúrou. Po potvrdení, že je tovar pripravený na odber som poslal auto do Štúrova. Následne som dostal informáciu od šoféra, že tovar nie je možné naložiť, pretože firma má obstavené účty. Keďže som mal pripravený žeriav, stavebnú čatu, ..., tak som zaplatil ďalších 1800 Euro, aby mi strop naložili. Do dnešného dňa mi p. Farkaš moje peniaze nevrátil - podotýkam trvá to už 3 roky. Takže ak máte záujem s ním ísť do obchodného vzťahu, pripravte sa na takúto alternatívu.